Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amin nagyon feltudod...

Mi az amin nagyon feltudod magad idegesíteni gyerekneveléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A minap egy borostyánláncos kérdésen akadtam ki...
2011. jan. 22. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Bármin, ha meg akarják mondani, hogy mit hogy kell csinálnom NEKEM a SAJÁT GYEREKEMMEL.
2011. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
az, hogy nagyon sok a sötét ember/anyuka. És ebbe nagyjából minden 3. kérdést ide lehet érteni....
2011. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

királyi többes,idegesítő gügyögés:szopizunk(ez már kombinált),gyümi,tápi,vacsi,fürcsi stb.

Mi is azt kaptunk,itt vagyunk,semmi bajunk

de a legjobban azon,hogy egyes okos anyukák lepontoznak,amikor az ember leírja a véleményét.én nem pontozok le senkit,akkor sem,ha a fent leírtakat használja az írásaiban

2011. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

A szőrszálhasogatáson. Majnem hogy napra pontosan megmondják az okosok, mit kell enni, meg a hőmérőzés téma, hogy lázas 37,5nél. Meg azon ha baj történik a gép elé ül ahelyett h rohanna orvoshoz, vagy min. fölhívná.

Még jó, hogy nem volt netem amikor terhes voltam és a gyerekek megszülettek. Komolyan teljes káoszban lett volna az agyam. Mert biztos olvasgattam volna, valahogy még ha föl is bosszantja az embert leül pici szabadidejében elolvasni,mert azért olykor hasznos is van.

De ha akkoriban én ilyeneket olvasok h mikor miket adjak a gyereknek, meg miket "tilos" hát biztos tudathasadásom lenne.

Hálistennek net nélkül is megoldottam, valahogy az anyai ösztön vezérel, és a józan paraszti ész arra sarkallt (minden idegen válasza nélkül)hogy 38 alatt ne dugdossak szegények kúpot.

Most 2 és 4 évesek, van hogy kiírok kérdést, de enm olyat amiben megmondják, hogy mit csináljak, hanem esetleg valamiről nem tudok vmi információt, vagy valakinek van e tapasztalata vmiről.

De az meg nem fordulna a fejembe, hogy mondjuk a gyereknek 40 fokos a láza, vagy épp leesik a szekrény tetejéről és ideüljek írni :) Na ez bosszant.

2011. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A "bezzeganyukák", akik gyereke már 6 hónaposan járt, megette a töltött káposztát, 2 hetes kora óta átalussza az éjszakát stb.
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

x idős gyereked mit tud már?mi a mai menüje x idős gyermekednek?milyen játékot vegyek x idős gyerekemnek?/mindenki maga tudja mi érdekli a gyermekét,ez minden babánál változó szerintem/

ezt az autósülés,bébihordozó,babakocsit érdemes megvenni?

2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
a nagymamák, akik gyakorlatilag használhatatlanok, itt vagyok két kicsivel (2.5 éves és 1O hós), egyedül egész nap, két levest nem főztek nekem, de elmagyarázzák, hogy elkényeztetem a kicsiket, csak mert nem ordibálok velük egész nap, nem érdekel a rendetlenség, ha az az ára, hogy folyton vitatkozzak a nagyobbal. És én vagyok a nemtommi, mert sepregetés helyett mesét olvasok vagy gyurmázok. Nagyon elegem van belőlük. De nem sokat zavarják a levegőt.
2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Mit vegyek a gyerekemnek és a mit játsszak a gyerekemmel kérdések.
2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

Azon,hogy anyósom mindent jobban tud mint én!!!!

Meg az ilyeneken:

-Nem azért nem mászunk az asztalra mert ott eszünk,hanem azért mert anya azt mondta!

-Nem azért kell overált és sapkát venni mert hideg van,hanem mert anya azt mondta! stb.

Mindezt olyan hangsúllyal,mintha isten tudja mit tiltottam volna meg.

2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

a lepontozásért ha nem eggyezik a véleményünk!

a sok-sok ismetélegetésért!

a butaság és sötétség is zavar

ha felteszek egy kérdést és kioktatnak ahelyett hogy a választ írnák le!

meg a hagyhatom a 2-hós babámat sírni az jó módszer?? ugyan már ezt senki nem gondolja komolyan ugye?!

2011. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!