Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a cumisüve...

Meddig használtátok a cumisüveget? 1 éves a kislányom, és még este eszik tápszert, legalább 1,5-2 éves koráig szeretném ha inna tejitalt, vagy babatejet, de lassan le kellene szoktatni a cumisüvegről, de hogyan?

Figyelt kérdés
Mivel este sokszor bealszik amíg megissza, így pohárból nem tudná inni.
2011. jan. 24. 00:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek még egyszer, hogy írt.

Én nem azt kérdeztem, hogy nem kellett volna rá szoktatni stb. Mivel nem szándékosan adtam neki a cumit és más sem.

Amúgy 8 hónapig szopott, de már pár hetesen kellett neki pótlás, mivel nem volt elég a tejem. A védőnőm (aki alig látogat minket) azt tanácsolta, hogy pohárból vagy kanállal adjam neki a pótlást, vagy amit lefejek. Próbálgattam, de szegénykémnek nem volt türelme hozzá, meg sok levegőt is nyelt, úgyhogy elkezdtünk cumisüveget használni. Aki azt írja, hogy leszokik a baba a szopizásról, mert cumisüvegből kapja a pótlást, az hazudik, de igaz, hogy a tommee tippee cumisüveget használtuk, 6 hónapos koráig a pici lyukúval....

2011. jan. 24. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!