Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Seta ujszulottel?

Seta ujszulottel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15 percre lakunk a korhaztol, ahol szulni fogok, kocsink nincs. Szerintetek belefer az a 15perces seta hazaig, ha jol beoltoztetem, vagy inkabb menjunk taxival?
2011. jan. 24. 09:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet.

jól beöltöztetve hidegben is rövid ideig két etetés között.

2011. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted babakocsival! Jól beöltözteted és semmi baj nem lesz.
2011. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mikor fogsz szülni?

ha szép tiszta lesz az idő a hideg ellenére is belefér, de ha nyirkos, párás akkor a helyedben taxival mennék.

Üdv 2hetes fiú anyukája

2011. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Belefér de attól is függ hogy Te hogy birod majd az iramot a gátmetszés sebe fájhat még és ha szakad az eső majd akkor borul a terv.


a taxi jobbnak tünik! a Te érdekedben is! a baba sétáltatása úgy van hogy elöször nyitott ablaknál 5 percig beöltöztetve aztán lehet nyújtani és ha már kb. 30 percnél tartotok akkor viheted ki - 20 percnél nem érdemes mert félóra az öltöztetés télen- félora a fel félóra a leöltöztetés nyilván van más dolgod is szóval az időbe nem fér bele akkor sok séta.

2011. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!

Februar kozepen fogok szulni.

Szerintem akkor maradunk annal, hogy ott es akkor eldontjuk, megfelelo-e az ido, es en birnam-e a setat.

2011. jan. 24. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Nyugodtan vidd haza babakocsival. Öltöztesd be jól, és ha Te bírod, menjetek csak gyalog. Semmi baja nem lesz.

Amúgy egy oltári baromságnak tartom ezt a hetekig húzását annak, mire egyesek kiviszik az újszülöttet levegőre sétálni. Kislányom egész pontosan 8 napos volt, mikor először sétálni mentünk, február volt. Jól beöltöztettem, és egy jó fél órára kivittem babakocsival. Semmi baja nem lett. Sőt, utána észrevettem, hogy ha 1-1 nap kimaradt (rossz idő miatt), megérezte, nyűgösebb volt.

2011. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Családtag, ismerős, rokon, barát nem tud hazavinni benneteket autóval? Nem biztos, hogy jó ötlet gyalog menni, ki tudja, milyen idő lesz.
2011. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Csaladtol, baratoktol nagyon messze lakunk. Ha rossz ido lesz, mindenkepp taxit hivunk. Ha megfelelo az ido, es en is jol birom majd, akkor seta lesz.
2011. jan. 24. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz sétálni és az idő is engedi vidd nyugodtan babakocsival. Nekem 4 naposan kellet vinnem az anyagcsere teszt miatt a gyerekklinikára ami tőlünk 15 percre van és nem volt semmi gond. (Ez dec. 17-én volt.)
2011. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!