Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha babátok nem...

Mit tesztek ha babátok nem akar a babakocsiban ülni? Kérlek adjatok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
ugy érzem már mindennel probálkoztam, de mégis ha 10 percnél tőbbet van benne elkezd sírni.ilyenkor mindenki engem nézz és nagyon hüjén érzem magam,de az a helyzet h cipelni sem tudom és egyébel nincs mivel közlekedjünk.Mit tegyek?
2011. jan. 24. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem marad meg benne sajnos, csak nagyon néha. Nálunk a kendő vált be, de azt írod, nem tudod felvenni.

Nehéz, nem tudom, mi lenne a megoldás. Esetleg játékokat tegyél a babakocsira, tudjon nézelődni is. Milyen idős?

Lehet, hogy nem kényelmes neki valamiért, nem? Próbálj rájönni az okára.

2011. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már nem olyan kicsi, 11 hónapós lesz pár nap múlva, semmivel nem akar foglalkozni, már nincs kedvem kimenni vele sehova de tudom h ki kell vinnem, egész nap nem lehetünk bent.
2011. jan. 24. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

Lehetséges hogy valamiért nem kényelmes neki a kocsitok, szűk vagy pont hogy túl tágas és lötyög benne? nem tudom milyen kocsitok van mert az én fiamnál az volt a gond hogy a másikat nem szerette amikor váltottam neki megoldódott a probléma, írtad hogy sok mindent kipróbáltál már, esetleg kifli vagy valami rágcsa a kezébe? tudom nem mindenkinek tetszik az ötlet de azért ő már 11-hós és jobb ha majszolgat mintha üvölt !

2011. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, eszembe jutott hátha hasznát veszed hogy a fiamat pl zavarta a karfa maga előtt mert felhajtott lábtartóval és maga elé húzott lábacskával szeretett ülni és ő is kb ennyi idősen mint a te kisláyod
2011. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam adni neki kiflit meg ilyesmit de 5 percig tart a csend.Amugy honnan tudtad h kislányom van?:-)
2011. jan. 24. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

tényleg nem írtad :-O nem tudtam ezek szerint csak egy megérzés volt :D

tud nézelődni menetiránnyal, szemben van ? az én fiammal sokáig kísérleteztünk mert ő is bonyolult eset kocsizás szempontjából és nehéz is a cipelés valahogy nem vált be, most már csak néha vágja be a hisztit amúgy szereti a sétát és a kocsit

2011. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!