Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot kérek tőletek:...

Tanácsot kérek tőletek: merjem-e "ültetni" a babakocsiban?

Figyelt kérdés

A lányom 4,5 hónapos. Még nem ül önállóan (kapaszkodik veszettül mindenbe és örökké húzná fel magát), viszont mindent látni szeretne séta közben ( kis csörgői meg játékai nem érdeklik, csak a VILÁG).

Eddig csak fektettem a mélykocsiban, de ha épp nem alszik, akkor előbb reklamál, aztán meg fej-lilulásig képes lenne üvölteni (ha nem venném ki, dehát ölben mégse hurcolászhatom egész sétaidő alatt).

A kocsink elég fapados, 3 állása van: fekvő, közepes és ülő. Azt gondoltam, hogy esetleg a közepes állásra tenném és akkor valamennyire kilátna...

Vagy ez korai még? Nagyon rosszat tennék a kis gerincének?

Szerintetek?


2009. febr. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, a közepes állás tökéletes, pléd alá...semmi baja nem lesz tőle, ilyen korbán már legtöbbünk így teszi őket szeretnek nézelődni:)
2009. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tennél vele rosszat az én fiam 6 hónapos de már 4 hónapos kora óta a közép állásban van a babakocsiban, mert fekve már nem maradt meg benne, ő is mindent látni akar. Nyugodtan emeld fel.

Kellemes sétákat!!

2009. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Holnap kipróbáljuk... :)

2009. febr. 6. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig a hordozóban sétáltattam, de már nem volt kényelmes, akkor én is átváltottam a félülőre. Bevált:-)

Próbáld ki, meglátod hogy ül benne, hogy érzi magát.

2009. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hós kora óta "félülő"pozícióban sétáltatjuk a babkocsival,mert máshogy nem maradt el benne.Nyugodtan közepesre állíthatod,így is eloszlik a terhelés az egész hátán,nem terheli meg a gerincét.Ez nem számít ültetésnek.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Sziasztok !Nekem is u.e. a gondom mint a kérdezőnek csak az én babám 4 hós lesz a jövő héten.Szerintetek nekem lehet?
2009. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A félülő helyzet megfelelő. A baba gerincét megtámasztja, nem neki kell tartania, tehát nem erőlteti magát.
2009. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!