Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselitek ha párotok...

Hogyan viselitek ha párotok kritizálja azt, ahogy nevelitek a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha benneteket hibáztat ha nyűgös a gyerek, ha nem játszik el egyedül, stb.

Nekem nagyon rosszul esik, pláne ha tudom, hogy nincs igaza.

Tegnap pl. nagyon nyűgös volt egész nap, mert szinte semmit nem aludt. Hiába tettem le az ágyába, csak üvöltött.

Persze én voltam a hibás, hogy nem jókor tettem le aludni, pedig mindig olyankor teszem le. :((


Másnál is vannak ilyen gondok?


2011. jan. 24. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Arra már én is gondoltam,hogy elmegyek egy napra és maradjon ő a gyerekekkel,de én már ott járok,hogy nem merem rá bízni őket egész napra,megnézném mit kezdene 3 pelenkással.
2011. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek benneteket. Az én párom ha hazaér teljesen a gyereknek él. Mindegy, hogy milyen kedvük van. Ugyan úgy ellátja őt, mint én egész nap. Imádják is egymást. Szóval én csak azt akartam leírni, hogy szerintem is hagyjátok a babákat rájuk egy-két napra. Hadd tanulják meg, hogy a gyerek nem munkaidő, hanem 24órás elfoglaltság. Szerintem vigyáznának a babákra. Csak vmi jó indok kell hogy miért nekik kell vigyázni rájuk egy egész nap.

A legmélyebb tiszteletem, hogy elbírjátok viselni a párotokat otthon. Nem elég, hogy a babát ápolgatjátok naponta, utána még a felnőtt férfit is.

Sok-sok erőt kívánok Nektek!!!

2011. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha engem hibáztat, az engem is kiborít. Meg az is, ha megmondja, h mit csináljak vele. Pláne ha rászól a gyerekre. Hogy "heeey" ... Na "hey", majd pont ettől hallgat el a 8 hónapos baba... Persze neki csak a jó jut belőle. A játék, a móka, kacagás.. Na mindegy, szerencsére nem sokszor van ilyen, de amikor mégis, akkor nagyon kiakasztó tud lenni. Engem sért, ha bárki is megkérdőjelezi, hogy jól csinálom-e a dolgom.. Én vagyok vele a nap 24 órájában, nálam senki nem ismeri jobban, és biztos vagyok a dolgomban. Ha nem, akkor kérdezek. Viszont sem a páromtól, sem mástól nem szeretem a kéretlen tanácsokat. Mert még ha nevelési kérdésben kellene döntenünk, egyértelmű, hogy megvitatjuk...
2011. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Maximálisan egyetértek minden válaszadóval!

Lehet, hogy tényleg rá kéne bíznom egy kis időre, de nem csak 1-2 órára.

Irigylem az a kedves válaszolót akiknél olyan türelmes az apuka.

Én is ezt szeretném, mert biztos, hogy jó hatással lenne a későbbi kapcsolatukra is.

2011. jan. 24. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!