Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen ajándéknak...

Anyukák, milyen ajándéknak örülnétek legjobban babalátogatóktól?

Figyelt kérdés

Mi illik-érdemes vinni?Ami nem felesleges, hanem hasznos.Ötleteket várok,közeli barátokról lenne szó.

Köszönöm :)

23L


2011. jan. 24. 12:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendő, nagyon hasznos dolog.
2011. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy a zenélő körforgó egy tipikus ajándék, gondoltam kapok; de nem így lett.:) Pelenkának azért nem, mert vagy 5öt próbáltam ki, mire rátaláltam az igazira. Bár most már örülnék neki. Amiket én kaptam, és jó, hogy kaptam: cumi, mellbimbóvédő krém, éjjeli fény, cumisüveg, mellszívó, melltartóbetét, babafürdető, és egyéb piperék, amiket csak később használtunk, turmixgép, sőt anyukámtól még óriásbugyikat is kaptam a szülőszobára stb:) De a legjobb az volt, h átköltözött egy hétre, és mosott, főzött, takarított helyettem, hogy nekem csak a babával kelljen törődnöm. :)
2011. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevess ki, de főtt étel, én komolyan annak örültem volna a legjobban, hogy ne kelljen még az újszülött mellett főzőcskézni is, mert a rendelt kajából elegem volt. Plusz szénsavmentes ásványvíz, mert napi 4 litert ittam, örültem volna ha valaki beállít két karton vízzel. Egyébként popsitörlőt, popsikrémet kaptam annak is nagyon örültem, mert legalább fél évig nem kellett ilyeneket venni. Kaptam egy ágy fölé tehető zenélő pörgőforgót is aminek szintén nagyon örültem mert nem volt még.
2011. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Babakozmetikumot, pelenkát, popsitörlőt első időkbe ne, esetleg később, ha kitapasztalták, melyik jó.

Én örültem a két-három számmal nagyobb ruháknak, a Tesco-ban most nagy leárazások vannak és szerintem gyönyörű kis ruhák vannak.


Én még játékoknak örültem volna, na meg bon-bon, tejcsoki:))


[link]


[link]

2011. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


[link]


Nagyon jó ruhák vannak itt is, sokszor rendelek tőlük.

2011. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Én pedig attól kaptam hülyét, ha nagyobb méretű ruhákat kaptunk ajándékba, vagy ép kisebbre sikerültek. Mi kb. a 6. ilyen haszontalan ajándék után mondtuk azt, hogy inkább játékot vegyenek, annak biztos örül a baba. Anyukának valami finomság a legjobb ajándék, jól esik neki a kényeztetés. A babának én egy szép takarót, fürdőlepedőt vennék, pár rágókát vagy csörgőt, ezekből sosem árt a sok, ráadásul megmaradnak emléknek. Popsitörlő és pelenka szintén kényes kérdés, hiszen ahány ember, annyi félét szeret.
2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna ha megírod,hogy mégis milyen értékben gondoltál nekik ajándékozni,mert írhatunk mi itt Fisher-price 3 in 1 hintaszéket,meg Brendon utalványt,ha mondjuk 3000 Ft-ot szánsz rájuk..;-)
2011. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örültem az aznapi újságoknak a baba szülinapjáról szépen összegyűjtve, szép dobozban. Később mókás lesz. Ezen kívül láblenyomat készítő is jó, és a pelenka mindig jól jön...
2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor furcsállottam, de utólag nagyon hálás vagyok annak a kolléganőmnek, aki nem 56-os, vagy 62-es ruhát hozott, hanem 74-est, meg 80-ast. Az elején mikor jönnek a látogatók csőstől, akkor annyi ruha van, hogy nem győzöd ráadni, de milyen jól jön, ha 9-10-12 hónapos korban előkerül egy-egy új body, melegítő, pulcsi, nadrág..
2011. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Én utáltam nagyobb méretű ruhákat kapni, nem tudtam őket hová tenni, azóta sem vettem elő őket, csak foglalják a helyet. Azonkívül ruhával mellé lehet nyúlni, mert sok hasznavehetetlen, ám helyes ruhát árulnak, és akinek nincs babája nem annyira tudja mire kell figyelni, milyen a "jó" ruha.
2011. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!