Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fáj a derekam, egyedül...

Nagyon fáj a derekam, egyedül 9 hós kisfiam, már állni se nagyon bírok, sajnos nemtudok kimozdulni mert nincs segítségem, mit szedjek rá, algopirin nem hat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
irass fel voltaren drazsét.De azt szoptatás alatt nem lehet használni.Szoptatás mellett még a panadolt lehet(a kórházban is azt adták)De vehetsz voltaren krémet is,vagy van a fastum gél is bár az nekem nem vált be.Diclofenac gél.
2011. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kisfiad miatt faj, mert sokat kell emelgetned, vagy meg a terhesseg, szulesbol "maradt vissza"? Ha ennyire faj, es gyogyszer sem segit, akkor menj el orvoshoz. Volt, hogy nekem is nagyon fajt, de a pihenes - vizszintes helyzetben - sokat segitett. Nekem az algopyrin szokott hatni.

Sajnalom, hogy faj a derekad, tudom, nagyon rossz, foleg gyerkoc mellett.

2011. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, gyogytornára küldött, de nem tudok járni...azt mondta menjek ortopédiára, de hogy menjek oda is gyerekkel, vagy röntgenre, tehetetlennek érzem magam...
2011. jan. 25. 12:52
 4/9 A kérdező kommentje:
kérdeztem h van e gyogyszer erre, de nem írt, persze ha lenne időm járni ok, ne szedjek, de amugy se fog elmulni mert nemtudok napokat feküdni
2011. jan. 25. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Nem tud valaki a picire addig vigyázni?
2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg otthoni torna? Ugyanebben a cipőben járok, bár nappal én elvagyok, de éjszaka sokszor szinte sírógörccsel ébredek annyira fáj a derekam.:( Ortopédiára nekem is esélytelen hogy eljussak.Panadolt egyébként nem ajánlom, ha szoptatsz, mert kimutatták a paracetamolról, hogy allergia kialakulásának kockázatát jelentősen megnöveli. Sokat sajnos segíteni én sem tudok :((
2011. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon hátfájos időszakom nekem is, tutira a baba emelgetése miatt. Nekem a torna segített, ill az, hogy előtte forró meggymagpárnával kilazítottam az izmokat (babától vettem kölcsön, felmelegítettem és a derekam alá tettem a fotelban, majd óvatosan átmozgattam az izmokat). A youtube-bon pedig találtam gerinctorna-gyakorlatokat.
2011. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerem a dolgot, nekem többek között porckorongsérvem is van, ami hol jobb, hol rosszabb. Tényleg próbáld meg a picit ne annyit emelgetni, ill.ha pl.földről veszed fel, guggolva megemelni, ha meg a kiságyba teszed, szorítsd össze a popo izmaidat, így nem terheled annyira a derekadat. És amikor csak tudsz, feküdj, a nagytakarítást ne most csináld. Egyébként az én háziorvosom végszükség esetén szokott adni valami injekciót, az nagyon sokat szokott segíteni, de sajnos nem tudom,pontosan mi az. Meg valami izomlazító gyógyszert is. Jobbulást!
2011. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, most próbálom guggolásból emelni majd a picit hátha jobb lesz.Nem szoptatok már,ha nem mulik kérek vm erős gyógyszert a dokitól, mert ez a szenvedés a babámnak sem jó.

Köszönöm h válaszoltatok!:)

2011. jan. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!