Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis súlyú, de már ülni tudó...

Kis súlyú, de már ülni tudó babának milyen autósülést vegyek?

Figyelt kérdés
Babám most 5,5 kg, 6 hós, és úgy néz ki nemsokára felül. Nézegettem a babaüléseket, de mind amit találtam 9kg-tól van. Nem hiszem,hogy mostanában elérjük majd a 9 kg-t, viszont a hordozóban már most sem szeret, folyton húzza fel magát. Örülnék, ha találnék megfelelő ülést, lehetőleg isofixeset. VAn még itt anyuka ilyen pici babával?
2011. jan. 26. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Van 0-18-ig kategória is. Ez dönthető, és van isofixes kivitelben is. Amúgy az alsó súlyhatár nem igazán számít, az a lényeg, hogy kényelmes legyen a gyerkőcnek.
2011. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom csak írni, hogy a 0-18-as ülések között keresgélj. Ezeket általában menetiránynak háttal is be tudod kötni, tehát már akár most is, hogy még nem tud ülni, beleültetheted ebbe, aztán amikor stabilan ül, akkor menetiránynak szembe kötöd be az ülést.

Mondjuk az isofix-eseket nem biztos, hogy menetiránynak háttal is rá lehet csatlakoztatni...

2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Recaro
2011. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!