Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál 1 hétig...

Hozzátáplálásnál 1 hétig kóstolja az almát a baba, aztán barackot?

Figyelt kérdés

Vagy addig kell adni az almát, amíg nagyobb mennyiséget megeszik belőle? És hetente lehet váltogatni az ételeket?

Előre is köszönöm a segítségeteket (sajnos a védőnő és a dr.nő nem nagy segítség)!


2009. febr. 5. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 1 hétig kóstoltatni mindent. Én 3-4 napig adtam az almát, aztán jött a barack, de az már csak 2-3 napig, aztán kevertem, aztán már jött a krumpli almával s mivel azt nem igazán szerette így gyorsabban jött a répa, banán :) ahogy látod, hogy eszi babód az új kajcikat. Látni fogod hogy mit kedvel és mit nem annyira. Szépen lassan fokozatosan. Mi már több mint 1 hója próbálkozunk, még mindig szopik mellette napi 5x, napi mennyisége szilárdból még nem elég, de majd az lesz. Nem izgatom magam, ahogy az ő kis pocijának jó, úgy jó :) Jó étvágyat!
2009. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! :-)
2009. febr. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!