Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakeksz vagy háztartási...

Babakeksz vagy háztartási keksz 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

8 hónapos koráig én Biscotto Fosfovit tej- és tojásmentes kekszet adtam, utána már lehet másfajtát is, amiben esetleg van tojás (8 hónapos kortól ugye be lehet vezetni a tojás sárgáját).

A Hippnek is van azt hiszem 8 hónapos kortól adható babakeksze.

2011. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hipp babakeksz van 6 és 8 hónapos kortól való változatban, a fiam ezt is szerette. Én szoktam neki belőle beledarabolni a gyümölcsturmixba is.

A háztartási kekszet nem igen szerette.

2011. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a háztartási keksz megy. Szeretik. Darált formában veszem meg, igy gyorsabb az elkészitése. ( gyümibe, joghurtba teszem). 7 hós ikrek.
2011. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Inkább babakeksz, mint háztartási, de ha lehet még egyik sem

natúr 7 gabonás pehely, kölespép, sinlac teljesen jó


[link]

[link]

2011. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Hipp-et adom neki.
2011. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védönőm a legújabb ajánlások szerint 6 hónapos kortól be kell vezetni
2011. jan. 27. 08:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint a glutént vagy a tojást? A glutént persze, az összes babakekszben van glutén. De a háztartási keksszel szemben vannak tojásmentes kekszek.
2011. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a glutént.Csak kiváncsi voltam ki milyen kekszet ad a babájának.Mert nekem kihangsulyozták hogy Háztartási Keksz,de ahogy néztem tele van mesterséges anyaggal:térfogatnövelő szerek,cukor,tojásszármazék,tejszármazék.Azt hiszem én is maradok a babakeksznél
2011. jan. 27. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Na épp ezért örültem meg én is, hogy a tescoban találtam ezt a biscotto fosfovit tej- és tojásmentes babakekszet. Erre az van írva, hogy 4 hónapos kortól adható. Igaz, hogy 1000 Ft körül van egy doboz, de nagyon sok van benne, nagyon sokáig elég volt.
2011. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én babakekszet 6 hós korától adom a kisfiamnak. Én is gondoltam rá, hogy mostmár áttérnénk a háztartásira, de megnéztem mi van benne, és nem tetszett, úgyhogy egyenlőre maradok a babakeksznél.
2011. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!