Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakekszet tesztek a gyümölcs...

Babakekszet tesztek a gyümölcsébe? Nem ázik el rendesen benne. Hogy adgyátok neki? Rizst hogy tesztek sűrítésnek? Külön főzitek meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

babakeksz : kicsit kell pihentetni mert idő mire megpuhul v. vegyél puha kekszet annak pár pillanat.


hogy adjuk ? igy... adjuk.

rizst. 8 hós korig turmixoltam.

igen minden nap frissen kell főzni.

2011. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kekszet ledarálom előtte, így teszem a gyümölcshöz.

Ha pedig nincs darálva, akkor a gyümölccsel együtt botmixerrel átdogozom.

(adjátok) - bocsi, de nagyon bántotta a szemem. :)

2011. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Max egy héten egyszer tettem babakekszet a gyümölcsmixbe, abból is csak egy-2 db-ot a cukor miatt.

Lehet kapni dm-ben, rossmannban, bioboltokban rizspelyhet, kölespelyhet, kukoricapelyhet amik gluténmentesek és azonnal oldódnak, milupa 7 gabonás pehely, zabpehely, stb amiben már glutén is van. Én ezekkel sűrítettem, de nagyon nem kellett a gyümölcsöt sűríteni. Főzeléket meg krumplival, ha nem krumplit adtam, akkor főtt rizst, amit mindig külön főztem. Ja, meg kölest is szoktam adni, ugyanúgy készül, mint a rizs.

2011. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főzős rizs helyett vegyél rizslisztet és azt csak simán belekevered a főzelékbe. Sokkal egyszerűbb, nem kell fél órákat főzőcskézni.
2011. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!