Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 honapos, elkezdtem...

Kisfiam 6 honapos, elkezdtem neki tizoraira hippes babakekszet áztatni a gyümölcsébe, de azota kijött a kezén 2 kis patti, meg az egyik szeme alatt, ilyen apro pöttyök. Ez lehet attol, hogy glutént tartalmaz?

Figyelt kérdés
a kezén ilyen holyagszerü,decsak kétt pötty.ez lehet a keksztöl,vagy semmi köze hozzá?
2010. júl. 4. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de nem szúnyogcsípés? Mert nálunk ilyen lett a csípés helye! Először bordós-lilás pötty volt, aztán 2-3 nap után nagy hólyag szerű dudor lett, nem nagyon akar múlni. 5 hós a babám.
2010. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a gluténra, az nem ilyen formában jön ki rajta, ha rákeresel a lisztérzékenység tüneteire, ott el tudod olvasni. Tehát ezek a tünetek nem a gluténtól vannak.
2010. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elvileg lehet szunyogcsipés is,hát ez az hogy nem tudom,de az holyagos lehet a szunyogcsipés?ja és a szeme alatt az apro pici pöttyök,az lehet a keksztöl,vagy annak más tünetei lennének?
2010. júl. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom a glutén érzékenységnek milyen tünetei lehetnek, de én inkább az emésztés terén gondolnám, hogy pl. fájna a hasa, vagy a széklete változna meg.
2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kipöttyözött ettől a keksztől:(
2010. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!