Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes a babám. Minden...

Két hetes a babám. Minden este 7_től hajnal 1-ig sír? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
napközben nyugodt...ha nem éhes
2011. jan. 29. 17:50
 12/21 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hogy lefekvéskor este jól becsavarod takaróba, vagy pólyába teszed, hogy a kis karjai a testén legyenek és ne mozduljanak el. Nálunk ez még mindig megoldás, ha túlpörög a kis 2 hónaposom.
2011. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon hasfájós volt 2.5 hónapos koráig. Nappal egy angyal volt, na aztán fürdetés után este 8-11-ig ordított torka szakadtából. Májusi baba, az ablak nyitva volt, a szomszédok is hallották. Bár szerintem a csukott ablakon keresztül is meghallották volna. Espumisan csepp segített valamit minden etetés előtt 25 cseppet kapott!
2011. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
az első fiam volt ilyen este 2 óra hosszat ordított rendszeresen ugy egy hónapon keresztül. nem volt jo semmi. az idő rendbe tette a dolgot.
2011. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon beeszik este, és attól fáj a pocija? Mi ugyanilyen helyzetben hívtuk fel az ügyeletet, és ott azt mondták, túl sok neki az esti kaja.

5 hós koráig hasfájós volt, minden létező szert próbáltunk (de a szélcső a király!), de tényleg az idő lesz a legjobb gyógyír. (De rossz volt ezt olvasni, amikor nekem írták 6 hónapja...:)

Drukkolok, hogy könnyebben megússzátok!

Jó babázást!

2011. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi az ügyeleten kötöttünk ki hajnali ötig tartó kitartó ordítással (szintén 2 hetesen), de "csak" a hasfájás volt. Óvatosan nézd meg a pociját, hogy kemény-e. Ha igen, semmit nem veszítesz, ha kipróbálod az Espumisan cseppet. Nincs mellékhatása, nem szívódik fel, nem lehet túladagolni, hozzászokni, csak a gázokra hat. Próbálj meg minden etetés előtt csak 10 cseppet adni neki, kiderül, segít-e. Nekünk jó volt. Mások az Infacolt tartják jónak, ugyanaz narancsízben drágábban.
2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém 2 hónapos és kb 2-3 hete ugyanezt műveli,csak kb.10-01-ig,és nem mindig üvölt,néha csak feszeng,fel-fel sír de aludni nem tud.Napközben mintababa,nem sír,alszik.Ki érti ezt?Lányom hasfájós volt,na Ő üvöltött egész nap.Szerintem ez is hasfájás,csak szerencsére nem egész napos.Hidd el,már ez is szerencse.
2011. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok. úgy néz ki egyszerűen csak hiszti,mert,ha hagyom ordítani,egy órán belül elhallgat és reggel 5-6-ig alszik. csak az az óra kegyetlen.
2011. febr. 1. 12:58
 19/21 anonim ***** válasza:
És mikor hagyod sírni, akkor te is úgy érzed, hogy ki tudnál szaladni a világból? Egyébként én is azt vettem észre hogy ha ráhagyom sokkal hamarabb abbahagyja, csak rossz hallgatni.
2011. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2 hetes babát nem szabad hagyni üvölteni, valamint egy ekkora baba nem hisztizik.
2011. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!