Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisfiam egyik szeme...

8 hetes kisfiam egyik szeme mindig könnyes és alvás után csúnya zöld csipa van benne. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Holnap viszem orvoshoz.
2011. jan. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem mentek dokihoz,addig csöppents pár csepp anyatejet a szemébe.A pici babáknak az anyatej a legjobb orvosság!

Én csak néztem amikor nekem a védőnőm+több ismerősöm is ajánlotta,de mindig bevált.

Szemgyulladásra,sőt még orrdugulásra is jó!


Próbáld ki!


Jobbulást a Picurodnak!

2011. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nekünk az anyatej amit az elöttemszóló irt és a forralt és hütött viz segitett( nem kamilla hogy én nekifutottam volna), de mindig kintről befele huzd és csak egyszer.Egészseget!
2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is ilyen volt, kipróbáltunk mindenfélét, szemcsepp, kamilla, anyatej.., de semmi nem javított. El kellett vinni könnycsatorna átmosásra, és azóta semmi baja. Szülés közben maradhatott a könnycsatornájában valami, azért váladékozhat. 5 perc az egész.
2011. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnknak is párszor jelentkezett ez a tünet, elvittük orvoshoz. Írt szemcseppet és azt mondta, ha nem javul, nem nyílt még meg a könnycsatornája és akkor át kell fújatni. Sajnos, a csepp nem segített, viszont tényleg egy pillanat alatt készen van. Inkább csak az zavarja a kisbabákat, hogy lefogják. (Viszont olvastam, hogy megoldható a probléma a terület gyengéd masszírozásával.)
2011. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk össze is ragdt a szeme. A védőnő felforralt és lehűtött vizet ajánlott, hogy vattával mossam ki a szemét, alul és fent is kívülről befelé. A doki dott szemcseppet és ő kamillásteát mondott, ő is kívülről befelé mondta a törlést. Mivel a kamilla szárít, így én 1x kamillással csináltam és 2x sima vízzel.
2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!