Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi nagy hátsó kerékkel,...

Babakocsi nagy hátsó kerékkel, mózes+sportrész, használtan is kapni és nem 100ezerért? Tényleg nincs ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szempont hogy kicsire lehessen csukni,mert kis településen lakunk kertes házban,összecsukogatni nem fogom. Rossz utak vannak. Szeretném ha nem rázná össze az újszülöttet, ezért kell a felfújós kerék.
2011. jan. 30. 16:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Qinny speedi, buzz kizárva használtan is legalább 80ba kerülnek ( úgy értem a rávaló mózessel együtt).

Maxi Cosi Mura 4 úgyszintén kiesik emiatt.

2011. jan. 30. 16:21
 2/26 A kérdező kommentje:
Jaj és normális méretű bevásárló hálója legyen alul az is szempont, illetve hogy bolygósítható IS legyen a kereke. Ezek tényleg ilyen nagy elvárások? Törödjek bele hogy nem találok ilyet?
2011. jan. 30. 16:23
 3/26 anonim ***** válasza:

szia!

Hauck espirit infinit?

38-ért láttam már

[link]

ez létezik kékbe és bézsbe is


vagy ez?:

ABC esign bayamo


ezek azért nem olyanesincs kocsik, mint a danny,meg kunert...

2011. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

majd ird meg tetszik-e?

az első kocsi tulaja, kriszta szervizháttérrel is rendelkezik és bármi probléma van, segit

2011. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

[link]


bocs, hogy ennyivel, megbombáztalak, ezek mind jó minőségek, nem fogsz bennük csalódni!

2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekünk Bergon babakocsink van, teljesen új, 75ezerért vettük a márkaboltban. Pont olyan, amilyet Te szeretnél. Nagyon kényelmes. Q12 Camarelo. [link]

Nekünk nagyon bevált!!!

2011. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Krasnal babakocsik
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Bébé Confort Everest Life-om van, imádom. 30 ezer volt kompletten. (mózessel, sportrésszel, hordozóval) (szerencsém is volt)

A Bébé Confort Kart is nagy kerekű, múltkor láttam ilyeneket is, max 40-ért.


Quinny Freestyle 3XL vagy 4XL (20ért ment el egy múltkor, kompletten)


A Bébé Confort High trek-ek most nem tudom, mennyiért mennek..,


Amúgy én ajánlom nagyon a bébé confort Trophy-kat, igaz, hogy tömör a kereke, de nagyon jól rugózik! Ez volt az első kocsim (mózessel), csak nem kapotam hozzá akkor sportrészt.

40 ezer körül már nagyon jók vannak!!!

2011. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
mennyire számít a súly?
2011. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!