Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi nagy hátsó kerékkel,...

Babakocsi nagy hátsó kerékkel, mózes+sportrész, használtan is kapni és nem 100ezerért? Tényleg nincs ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szempont hogy kicsire lehessen csukni,mert kis településen lakunk kertes házban,összecsukogatni nem fogom. Rossz utak vannak. Szeretném ha nem rázná össze az újszülöttet, ezért kell a felfújós kerék.
2011. jan. 30. 16:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, csak azért kédeztem, mert nekünk haberkorn easy babakocsink van/volt, és nagyon szerettük. Egyedül a súlya miatt cseréltem le már, de a tesónal kezdetben nagyon jó lesz. Amúgy tömör kerekű, de nem ugrál benne a baba, tehát jó a rugózása, újszülött kortól használható. Mózessel együtt használtan már olyan 15-30-tól is kaphatsz. Újonnan meg olyan 55 körül van.


[link]

2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

hopp bocsi az utolsó nem jó!!!



[link]

2011. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

[link]


egyébként mennyi a max összeg,amit rá tudtok szánni?

2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Uhhh köszönöm a rengeteg választ nem is számítottam ennyire, átnézem és reagálok mindenre, csak most fürdetek.
2011. jan. 30. 19:26
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer. A Raf pol meg a Bergon nem fújós kerekű hátul ezeket azért nem is nézem.

A bbc trophyk eléggé leharcoltak már amik használtan futnak.

Az első ami Haucknak van írva tök furi mert a képen meg Bayamo váz van összecsukva, a két babakocsi ugyanaz vajon?

Illetve az azért sem jó mert nem tudjuk hogy fiú vagy lány lesz (nem is akarjuk megkérdezni) így aminek rózsaszín a betétje az annyira nem jó.

Az utolsó ami 60 ezer újonnan...na annyi pénzt meg nem szánok rá:)

De még így is nagyon sok jó ötletet adtatok és olyan kocsikat megleltetek amiket én nem pedig átnéztem a vaterát is:)

Egyébként olyan 45 ig szánnék rá.

2011. jan. 30. 20:14
 19/26 anonim ***** válasza:
Én az expresszen vettem Peg Perego Classic vázas babakocsit, merev mózessel, sportrésszel, hordozóval, hordozótalppal, nagy felfújható kerekű alu vázzal, két lábzsákkal tavaly 58 ezerért. Nagyon szeretem, nálunk is borzasztó rosszak az utak, a 5 cm-es hó meg sem kottyan neki, kis kerekű kocsit ebben már tolni nem lehet. Szinte új állapotban van még mindig, nem bántam meg, hogy ilyet vettem, még ha használtan is, többen megcsodálják hogy milyen szép, biztos jó drágán vehettem. Hát nem.
2011. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szió!Nekem tavastra lesz eladó szuper babakocsink olyan,amilyen téged érdekelhet:)Irj emailt nekem,és küldök róla képet,ha érdekel:saly.karoly@freemail.hu,köszi:Gabi
2011. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!