Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi nagy hátsó kerékkel,...

Babakocsi nagy hátsó kerékkel, mózes+sportrész, használtan is kapni és nem 100ezerért? Tényleg nincs ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szempont hogy kicsire lehessen csukni,mert kis településen lakunk kertes házban,összecsukogatni nem fogom. Rossz utak vannak. Szeretném ha nem rázná össze az újszülöttet, ezért kell a felfújós kerék.
2011. jan. 30. 16:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem ABDOR ARTE 3*3 van, multifunkciós( mózes, sport, bébihordó) árban is jó újonnan, nagy mózessel, mindegyik kereke felfújható, és RUGÓS.Akciósan már láttam valahol 65ezerért is, igaz tavalyi modell volt:-)
2011. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
utolsó vok, és nagy bevásárolni is szoktam vele a boltban
2011. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Aminek csak fixre állítható a kereke, olyat biztos nem veszek:( Volt már olyanunk, megőrültem hogy minden kanyarodásnál rá kellett támaszkodni vagy meg kellett emelni hátul:(
2011. febr. 6. 09:43
 25/26 anonim ***** válasza:

egyet értek. én is utálom, ha nem bolyog az első kerék.

egyébként én linkeltem be pont az utolsót... :) (van, aki csak az ilyet szereti)

viszont a 3XL (quinny freestyle) első kereke ún. lengőkerekes, nagyon jó vele kanyarodni állítólag; bedől a kanyarban. (én ilyet akartam, de akkor nem árultak pont, amikor vettem az enyémet....)


nézd, találtam egyet, de az árban nincs benne sem a mózes, sem a hordozó, de alkudni érdemes: [link]

(már legalább fél éve hirdeti!)

2011. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!