Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a két különböző...

Melyik az a két különböző popsi kenőcs amit együtt kell a baba popsiára kenni?

Figyelt kérdés
Bepanten,neogranormon,canesten?
2011. jan. 30. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha netán még erre járna valaki, akit érdekel a kérdés... :)

Nekem egy Heim Pál kórházban dolgozó nővérke ismerősünk (aki maga is több gyerkőc anyukája) ajánlotta a következő receptet:

Neogranormon kenőcs és Canesten kenőcs (vagy Candibene, aminek teljesen ugyanaz a hatóanyaga, csak olcsóbb, mert nem kell a tv-reklám árát is kifizetni) 1:1 arányú keveréke, majd ezt a krémet szép fokozatosan el kell keverni Hexachlorophen babahintőporral, amíg egy elég sűrű, de még épp kenhető keveréket nem kapunk.

Ezzel kell kenni a popsit minden pelusozásnál. Nem kell meglepődni, ha kicsit összecsomósodik, mire lekerül a pelus, az normális.

Nekünk nagyon jól bevált, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek, és remélem, nem skalpol meg az illető, hogy elárultam a hadititkokat a nagyvilágnak... :)

2012. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a gyógyszertári cuccokat, annyi bennük a tömény krém és cink osid keverék, amik alapján azt tapasztaltam, h többet árt mint használ. Ráadásul rengeteget kell elkenni belőle egy alkalommal, mert nem szívódik fel...marad a frezys babakrém, az a természetes.
2012. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!