Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kiságyban alszik a...

Akiknek kiságyban alszik a baba, de éjjel szopik, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Éjjel fotelban ülve szoptattok? Vagy ágyban, ébren, aztán visszateszitek az ágyába? Én az esti szopi után beteszem, de az első éjjeli ébredés után velünk marad az ágyban. Nagy a kísérés az együtt alvásra...
2011. jan. 30. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csináltam mint te :) Nem kell félni hogy megszokja, mert enyéám amint leszokott a szopiról ( 6 hónaposan), éjjel egyszer kel, ha kel, kiveszem az ágyából, cumisüvegből kap tápit az ágyunkban fekve (párnának döntve), és ha jóllakott, simizem a hátát kicsit, ebbe belealszik és teszem vissza az ágyába.
2011. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokáig úgy csináltam, mint Te, nem baj az, ha mindhármotoknak jó. Kb. egy hónapja viszont kezdett kényelmetlenné válni, úgyhogy bevittem a fotelt a szobájába, és ott szoptatom, aztán visszateszem a kiságyba. Neki jó így is, sőt, ahogy észreveszem, jobban is alszik azóta. Most 9 hónapos egyébként.

Ha Nektek kényelmes, aludjatok csak együtt, tényleg jó az. :)

2011. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk külön szobában volt kezdettől a törpe, éjjel, amikor ébredt, átvittem a nappaliba (szomszéd szoba), és ott a kanapén ülve szoptattam meg. Nagyon pici a szobája ahhoz, hogy még egy fotelt be tudjak vinni, nekünk így tökéletes volt. Az szóba sem jött, hogy éjjel betegyem magunkhoz az ágyba. Nem azért, mert ellenzem, vagy akármi, csak egyáltalán eszünkbe sem jutott.
2011. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kislányom felsírt, felkeltem, átmentem hozzá, kivettem a kiságyból, és leültem a kiságyával szembeni kanapéra, és ülve megszoptattam. Ha nagyon kómás voltam, akkor elfeküdtem a kanapén, úgy szoptattam. Éjszaka általában belealudt a szopiba, visszatettem a kiságyába, Én visszamentem a Mi hálószobánkba, és aludtam tovább.
2011. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt a szobájában egy fotel, éjszaka abban ülve szoptattam. Majd visszaraktam a kiságyába, cumi be, és aludt tovább. Kb. 9 hónapos kora óta éjszaka már nincs cici, cumisüvegből kap inni. Így ha felébred felül, átmegyek, kezébe adom az üveget, iszik, aztán magától visszafekszik. Néha előfordul, hogy úgy felébred mintha már reggel lenne, és játszani akar. Ilyenkor eléggé gondban vagyok, de ilyenkor a cicitől sem alszik vissza. Egyébként még reggel és alvás előtt van szopi. 1 éves
2011. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. jan. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!