Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok, hogy mindenr...

Hogy csináljátok, hogy mindenre jut időtök baba mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,hogy nem jutok egyről a kettőre a házimunkával.Tegnap is este 9 kor álltam csak neki főzni.Pedig csak fél órát neteztem, a babával is csak fél órát voltunk kint levegőzni,ráadásul nem is kapkodom mindig fel a babát, ha sír.Hogy csináljátok?
2010. jún. 3. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2010. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ki mondta,hogy másnak van ideje?Akinek van otthon segítsége,persze,hogy több ideje van.
2010. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos SEMMI segítségem nincs, így most a tisztaság és a meleg étel csak akkor van ha a babám nyugodt és én is elég pihent vagyok, ami elég ritka, de nem érdekel mert most a gyerek az eső. A takarítás megvár!
2010. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
eső=első :)
2010. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van, kétévente születtek. Nagyon szigorú napirendet kellett tartanom (elsősorban magamnak), hogy minden meglegyen. Korán reggel meg lehet csinálni egy csomó mindent (mosás, konyha, fürdőszobatakarítás), délelőtt játszóidő volt nekik (a legkisebbnek heverészés a járókában) azalatt megfőztem, kitakarítottam a maradékot, ebéd, alvás én akkor pihentem, olvastam, utána szabadlevegő, vacsora, lefekvés és lefekvés után megint volt szabadidőm az apjukkal.

De nagyon kell szervezni és az üres időket kiiktatni.

2010. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 honapos a kisfiam. Reggel 7-kor ebred. Megetetem utanna leteszem a jatszoszonyegre. Itt elvan fel orat amig en reggelizek. A jatszoszonyegen cserelgetni szoktam kb hetente a lelogo figurakat igy erdekesebb neki. Persze nem veszek ujat de amit egy honapja hasznaltam arra mar nem emlekszik. :) Ezutan kozosen jatszunk kb egy orat es utanna alszik masfel ket orat. Ekozben fozok, netezek es felporszivozok. Szegyen ide vagy oda en nem porszivozok naponta csak 3 naponta es a konyhat is csak 3 naponta mosom fel. Ma pl rakott karfiolt csinalok. A tojasokat megfoztem amig reggeliztem es a karfiol is megfott. Most csak eppen osszedobtam egy kis zsemlemorzsavla meg tejfolle. 10 perc alatt megvolt. Sozval mikor felebred a babam ismet kaja es megyunk a parkba setalni, ha rossz ido van ismet bent jatszunk. Utanna megint kaja es alszik delutan 2-3 orat. Ezalatt megint foglakozom a hazzal, netezek, olvasok, vagy a kovetkezo napra keszitem el a kajat. Felebred a picur ismet megetetem, apa is hazajott o jatszik vele amig en elmegyek furdeni vagy zuhanyozni. Utanna egyutt furdetjuk a babat jatszunk vele egy kicsit, kaja es lefekves. ez kb este 20:30-21:00 kozott tortenik. Ezutan megnezunk egy filmet vagy beszelgetunk es megyunk mi is lefekudni. Kisfiam nem ebred ejjel igy nem vagyunk annyira faradtak.
2010. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
10:09-es vagyok, az a vicces, hogy miota megvan a babam megtanultam ha kell egyszerre tobb dolgot is csinalni. Most pl, netezek, mikorben epilalok es iszom a kavemat, kozben szarad a kilakkozott labfejem. :)
2010. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Van aki naponta porszívózik???? Én csak hetente, és felmosni is csak max. kétszer egy héten. Ez gáz? Ettől függelenül tök tisztaság van nálunk, minden mást is hetente takarítok ki rendesen (fürdő, konyha, WC, portörlés stb.), naponta csak az alapdolgok mennek, pl. mosogatás és rendrakás főzés után, teregetés mosás után, ruhák elpakolás, rendrakás a gyerkőc után, miután feje tetejére állította a lakást, ilyenek. Úgy rendesen csak hetente egyszer takarítok. És még engem nevez a férjem tisztaság és rendmániásnak....
2010. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én bizony heti egyszer takarítok. Két gyerekem van, egy két éves, meg egy két hónapos. Eleinte 3-4 órát aludtam, ezért nem nagyon érdekelt a takarítás. Kaját rendelünk. Csak akkor tudok a háztartással foglalkozni, ha alszanak. Sajnos együtt ez elég ritka. A kicsi még elvan a jásztószőnyegen, de ha a nagy is ott van, akkor az egy életveszély.
2010. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10:24 vagyok, ja, mellesleg Én dolgozom teljes munkaidőben, 16 hónapos kislányom pedig bölcsiben van eközben. Iszonyúan be van szabályozva minden napom időben, nem is tudnék állandóan takarítani (rámegy a szombati napok nagy része), meg rendezkedni a lakásban. Én is hétvégén főzök nagy adagokat, hétközben csak akkor, ha kifogyunk, de Én is este, miután elaludt kislányom. Mikor máskor?
2010. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!