Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki a...

Van itt olyan anyuka aki a babája mellett egyetemet végez illetve tanul, ti hogy csináljátok a baba mellett?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az első baba mellett jártam főiskolára.Nem volt knnyű,a férjem segített.
2010. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Csak amit nagyon muszály volt. Egyik félévben lementünk egyszer vagy kétszer, férjem szabit vett ki, hogy eljöjjön a kicsivel, mert még szopott.

Aztán meg csak vizsgáni mentem és a kötelező dolgozatokat adtam le, a vizsgára meg akkor tanulgattam, mikor a lány aludt. Ha lelkiismeretesen akartam volna csinálni, belepusztulok,de sokan még több gyerek mellett is remekül teljesítenek.

2010. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is szeretném megtalálni rá a választ, most vagyok a vizsgaidőszakom majdnem végén...de fullra lemerültem....:( 10 hós a fiam
2010. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a lányom 9 hós korától tanulok újra, Eddig jól ment, másfél éven át, most megint terhes vagyok, így most nehezebben bírom. Ez lesz a második diplomám, közgazdász vagyok és most csinálom a gépészmérnökit.
2010. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nehezen. Ha olyanja van, hogy egész nap ordít, akkor este 7-től tanulok éjszakáig, amikor az apja itthon van. Volt már olyan, hogy egész nap nem tudtam tanulni tőle, azt mondtam, nem is megyek vizsgázni. Aztán mégiscsak elmentem.
2010. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!