Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes baba esti altatása?

7 hetes baba esti altatása?

Figyelt kérdés
Nektek is ilyen kínszenvedés? Mikor fog ez változni?Tudom egy 7 hetes baba még nagyon kicsi, de olyan nehezen tudom elaltatni esténként, jó néhány órámba bele telik, mire sikerül. Anyatejes, a cumit nem fogadja el. Este nem akar aludni, mindig nézelődni akar, és nagyon sokáig tart mire sikerül elaltatni. Más is ezzel küzd? Fog ez változni? Ha igen mikor?
2011. febr. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fürdés után evés volt, majd lefeküdtünk együtt a nagyágyra, simogattam, nem szóltam hozzá. Így hamar elaludt. Ha nem, akkor sem kapcsoltam villanyt, hogy nézelődjön, játszon.
2011. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónaposan változott meg. Onnantól szinte átalusszák az éjszakát.Esetlen a hasa nem fájhat?
2011. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám kb 3 hetes volt mikor elhatároztam hogy legyen napi rendünk. Mindig mindent mindennap ugyanabban az időben csináltunk. 6-9-12-15-kor evett 17:30-kor fürcsi és 18-kor és 20:00-kor is volt vacsi. De a 20:00 órási vacsi az álmában volt mindig aludt közben. Belerögzült hogy a fürcsi után rögtön vacsi jött és utána aludt is. Ezt a rendszert kb 2 hét alatt sikerült kialakítanom. Kb 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát is. Ha fel is kel csak iszik pár korty teát és alszik is vissza. Lényeg hogy a fürdés utáni vacsi az félhomályban és csendben legyen és tudni fogja hogy neki utána aludni kell.
2011. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már próbáltam én is többször, hogy beraktam magunk közé az ágyba, simogattam hátha elalszik, de nem jött be egyáltalán. Sem az, ha a saját ágyában próbáltam elaltatni. Egész egyszerűen úgy nem lehet elaltatni. Az estét is mindig úgy tervezem, hogy fürdés, utána etetés, büfi és aztán jöhetne az alvás, de egész egyszerűen nem lehet 1-2 órán belül (jobbik esetben) el altani. Ha esetleg még van valakinek valami használható ötlete szívesen fogadom, hátha beválik.
2011. febr. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!