Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babájukkal együtt alvó szülők...

Babájukkal együtt alvó szülők tapasztalataira lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel kapcsolatban.Mikortol,meddig,hogy szoktattátok át stb..?
2011. febr. 3. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privit, szívesen válaszolok!
2011. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Második gyerekemnél olyan fáradt voltam, mikor hazajöttünk a kórházból, hogy még ahhoz is lusta voltam, hogy az ágyunk melletti bölcsőbe áttegyem szoptatás után. Így maradt közöttünk. De azért zárójelben hozzá teszem, ez sem a legkényelmesebb megoldás. Két hónapos volt, átaludt egy éjszakát. Másnap már a saját ágyában, a nővérével közös szobában aludt. Igaz nyolc hónapos koráig még kétszer felébredt éjszaka szopizni, de ilyenkor átvittem a nappaliba, a kanapén megszoptattam, és szépen visszaraktam az ágyába.
2011. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak én és a babám az ő szobájában, ui az édsapa hallani sem akart éjszaki gyereksírásról, meg semmi egyébről, amiben nekem segítene bármiben, értsd akár házimunka is. és mvel a babám 16 hónapos koráig rengeteget kelt, nekm meg még ott volt a házimeló is, meg még nappal is fogllakozni kellett vele, ezért úgy gondoltam, én bizony nem fogok egy éjjel 20x átszaladgálni, hanem beraktam egy oldalt támlás kanapét hozzá, és azon aludtunk együtt. folyományaképpen, átszoktatni sem kellett, hanem amikor már átaludta az éjjelt, ő maradt a kanapén, én meg visza a helyemre. elalváshoz még most is kellek neki.

2 éves múlt decemberben

2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szuletese ota vele alszom,apa kulon szobaba van tolunk.akkor koltozom vissza ha majd atalusza az ejszakakt amire jelenleg csppnyi hajlandosagot sem mutat.most egy eves.
2011. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi nem mindíg alszunk együtt, szerencsére nem szokik rá.. ha nagyon nyűgös a foga miatt, v sír, v vmi baj van akkor vesszük közénk, v magam mellé ha apa melózik. szépen szorosan hozzábújok,átölelem ez megnyugtatja, és szépen alszik tovább. van h visszarakom az ágyába, de van h magam mellett hagyom, én is imádok vele aludni :) nekem is megnyugtató. mikor apa kórházban volt, akkor együtt aludtunk mindíg.
2011. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk semmi gond nem volt a saját szobába szoktatással. kapott egy rendes kiságyat 1,5 évesen, abban együtt elalszunk én meg megyek át apához.
2011. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is vele alszom elejétől fogva, most 6,5 hónapos, de majd csak akkor rakom külön, ha már rendes kiságya lesz, ugyanis össze-vissza forgolódik éjjel, a rácsoságyba folyton beütné valamilyét, nem is lenne neki kényelmes
2011. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!