Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM bababónusz-kuponnal kapcsol...

DM bababónusz-kuponnal kapcsolatos kérdés. Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Kaptam olyan kupont, amire az van írva, hogy 25% kedvezménnyel vásárolhatok meg többféle hipp terméket.

Akkor ez azt jelenti, hogy akármennyi bébiételt,tejpépet,stb vásárolhatok, ugye?

Nem pedig csak azt,hogy mindenből egyet mondjuk, mert ilyesmi nincs ráírva.


2011. febr. 6. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyetlen egy Hipp márkájú valamit vehetsz csak! Ami azt jelent,hogy vagy bébiételt vagy tejpépet vagy teát,de csak egyet!
2011. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem jól tudja az első.

Ennek épp az a lényege, hogy egyszerre több terméket vehetsz és mindegyikből lejön a 25%. Mi a múltkor 10 üveg kaját vettünk, és mindegyikből lejött a 25%.

2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Bizony, az első téved!

Még a kupon hátuljára is rá van írva, hogy csak egy alkalommal használhatod, de több termékre. Vagyis ha 20 bébiételt, és 10 pépet veszel két teával, akkor mind a 32 terméket 25-al olcsóbban kapod meg.

2011. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így van! A másodiknak van igaza!

A múltkor volt pont leárazva a Hipp tejbegríz. Mi abból vettünk 10db-ot, s az akciós árból is levonták még a 25%-ot (mindegyikből!).

Tehát, ha épp akciós egy termék, még akkor is lejön belőle a 25%, s bármennyit vehetsz belőle. A "márka-joker"-nek pont ez a lényege.

2011. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közben már a 3.nak is igaza van. :)
2011. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Én is így értelmeztem.

Még olyan kupont is küldtek,ami 15% kedvezményt ad a végösszegből, úgyhogy összesen 40% kedvezmény lesz, az azért nagyon jó.

2011. febr. 6. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Mert nekünk a Johnson's márka kuponra a 3 termék közül csak egyet vontak le. Akkor hogy van ez??
2011. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ott kellett volna megkérdezned. Vagy ha megvan a blokk, akkor menj vissza reklamálni.

A kuponon teljesen egyértelműen le van írva, hogy több termékre vonatkozik, szó szerint.

"Egy vásárlásnál csak egy kuponszelvény váltható be, amellyel azonban EGYSZERRE TÖBB TERMÉK kedvezményesen megvásárolható."

Azért ez szerintem egyértelmű.

2011. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti is ezt kaptátok az első kuponfüzetként? Régen c&a-s kuponok, meg tényleg babatermék kuponok voltak az újszülött kuponfüzetben, most meg ilyenek. Nem értem miért. Persze ez is jól jött, mert van egy 3 évesem és neki vettem cuccokat, de a babának kb semmit nem tudtam volna felhasználni.
2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A héten vettem több Hippet, és mindegyikből le lett vonva a 25%
2011. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!