Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának jo az ugyhogy...

1 éves babának jo az ugyhogy adok neki fél 7 felé vacsit, meg plusszba fél 8kor 200ml tápszer? Vagy még nem kéne a vacsora, amig tápszert kap?

Figyelt kérdés
végülis fogadja,de hát ö mindig enne,nagyon jo étvágyú,kicsit ducika is
2011. febr. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

így jó, nálunk is így van a vacsi fél éves csak fiam 300ml tápit iszik :)

14 hós

2011. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az en 1 evesemnek en is adok vacsit es lefekveskor este 9-korul a tapszert,250-et.
2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom is fél 7-kor vacsizik rendesen hideget, és fél 9-kor megiszik 200 ml tejitalt.
2011. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, fél ÉVE van így, 9 hónapos kora óta!

bocsi

2011. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is így van. vacsi lefekvés előtt 1 órával, aztán lefekvéskor kap kb 150 ml tejitalt (attól függ mennyi vacsit evett)
2011. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is így csináljuk. Este 7 körül tejpép gyümölccsel vagy keksszel, majd lefekvéskor fél 9 tájban 200-250 ml tápszer, attól függően, hogy mennyit evett egész nap. Ma pl. csak 160 ml-t ivott.

Most akarok áttérni a tejpépről főzelékre, mert elkezdett hízni és rengeteg pépet képes megenni. Szerintem sok cukor lehet benne. A szilárd még nem nagyon megy, kenyérfélét még nem adhatok neki, azt csak csócsálja. 11 hónapos a lányom.

2011. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlóképp van a vacsi.

6-kor fürcsi, fél 7 valami hideg vagy meleg vacsi és rá 1-1,5 órára elalvás előtt még szopik.

De van olyan is, hogy csak szopik, mert nem kell Neki más. Nem tudom hány ml, de kiüríti mind a kettőt :)


1 éves.

2011. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!