Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocream-ot nem lehet állandó...

Sudocream-ot nem lehet állandóan hazsnálni?

Figyelt kérdés

Azt az infót mondták hogy a krémet nem lehet hosszabb távra használni. a védőnőmet kérdeztem, azt mondta persze hogy lehet csak azért ajánlják ritkábban mert drága. a lányom 6 hónapos, azt használom majdnem születésétől kezdve. először felváltva a gyógyszertárival, majd 4 hónapos korától csak ezt. egy tégely majdnem 3 hónapra elég.

ti mit tudok erről? tényleg nem használható?


2011. febr. 8. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én eleve a váltogatás híve vagyok,épp a hozzászokás elkerülése végett,illetve sohase tudhatom,nem vonják-e valami miatt vissza-bármiről is legyen szó.És bizony az ár sem utolsó szempont.De rosszat konkrétan a sudocreamről nem hallottam.
2011. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy felesleges állandóan azt használni, teljesen jó a gyógyszertári is, ha nincs különösebb baja.

Azért drágább, mert reklámozzák.

Mi is csak akkor használjuk, ha pl. hasmenés miatt kipirosodik a kisfiam popsija, egyébként csak gyógyszertárit.

2011. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is nappalra gyógyszertári éjszakára Sudocream.
2011. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

akkor tulajdonképpen csak a hozzászokás miatt nem ajánlott, no meg azért mert nem éppen olcsó?

de akkor éppúgy hozászokhat a Bepanten...stb.-hez is. nem?

én azért használom mert mint írtam, majdnem 3 hónapig elég, kellemes állagú és illatu és tényleg jó.

2011. febr. 8. 12:58
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig ezt használtuk mikor a dokim mondta hogy ha gondolom ír fel gyógyszertári NEUGRANORMONT!És mennyivel olcsóbb?sokkal egy nagy doboz nincs 1000ft és 3 hónapig elég.De a sudocrem is nagyon jó
2011. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
van gyógyszertári neugronormon? no rákérdezek erre is jövőhéten, akkor megyünk a dokinénihez. de lényegében eddig bevált a sudo is. azért beszerzünk még valami másikat ha gond lenne a popsival.köszönöm a válaszokat
2011. febr. 8. 13:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Én kizárólag ezt használom. Baromság, hogy hozzászokik a bőr, és nem használ, mikor kipirosodik a baba popsija. Érdekes módon, nekünk használ. Ez nem valami mumus, hogy csak ekkor, meg akkor lehet használni. Egy szimpla hámosító kenőcs, mindenféle bőrirritációra (gyereknek, felnőttnek), és pelenkában fekvő popsira kisbabák esetében. Mivel nagyon jó, persze, drága is. Az igazi minőséget ugyebár meg kell fizetni. Nekünk is elég vagy 3 hónapig a nagy tégely amúgy. Múlt héten pl. az orromra kenegettem kívül, körbe, mert szétnyúzta a bőröm a sok orrfújás miatt a papírzsepi. Nem is lett sebes a bőröm, még csak ki sem száradt, mert mikor már éreztem, hogy csíp és pirosodik, kenegetni kezdtem.
2011. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó:nem baromság hogy nem használ.Én is sokáig használtam mindennapokra,majd mikor a foga miatt kicsipte,semmit nem ért.Amúgy minden baba bőr más,szóval felesleges vitázni ezen.Ki kell tapasztalni.
2011. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nekünk közepes doboz elég sokáig, pedig napjában 10-12pelust cserélünk. én akkor kentem be vele az újjamat mikor megégett és már nagy hólyag volt rajta. a hólyag lelohadt és visszahúzódot.
2011. febr. 8. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!