Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4hónapos lesz 1hét...

A babám 4hónapos lesz 1hét mulva megkostoltathatom vele a 4 hónaposoknak valo tejpépet/hipoallergént/?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hótól persze
2009. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan!
2009. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, de ha anyatejesek vagytok, akkor talán még ne adj neki mást a tejen kívül :) neki az a legjobb!!!
2009. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is tettem ilyen kérdést. Hát kaptam hideget-meleget. Nem is mertem adni neki. Megkérdeztem az orvosom és azt mondta hohyha adni akarok neki akkor inkább 6 hónapos kortól. Sok lisztérzékeny gyerekkel találkozott és azok is hamar kezdték adni nekik az ilyeneket. Ja meg a kifli csücsköt. Milyen aranyosan nyamogja 6-7 hónaposan és nem is gondolnák hogy ezektől lesz a gyerek lisztérzékeny. Íg én maradtam a gyümölcsnél és a főzeléknél amit én csinálok párolva és krumplival sűrítem. Esélyt nem adok semminek!!

4 hós anyuka

2009. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló! kérlek nézd meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


a tejpéptől nem lesz lisztérzékeny a baba, ettől függetlenül ha nem elég fejlett az emésztőrendszere, okozhat gondokat - a tejfehérje, még ha többszörösen bontott is.

2009. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi elolvastam, de okosabb nem lettem tőle. Az a baj hogyha 10 orvost kérdeznénk 11 féle választ kapnánk. Mindegyik a saját betegköréből szerez tapasztalatot. Én is elakartam kezdeni a tejpépet de inkább nem adok esélyt. Mert ha véletlenül amúgy is lisztérzékeny lenne ne magamat hibáztassam érte, hogy miért kezdtem el. Mindenki máskép látja. Én csak a véleményemet akartam írni. Orvos meg nem vagyok. Inkább én még egy darabig maradok a gyümölcsök és zöldségeknél. Vitamint kapja.
2009. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! persze tedd ahogy jónak látod!!!!

nem azért írtam azokat, hogy osszam az észt, vagy hogy bárkinek máshogy kell csinálnia, csak fontosnak tartom, hogy ha van valami új eredmény, arról az anyukák is tudjanak. felháborítónak tartom a háziorvosok tudatlanságát. az elmúlt hónapban két barátnőm gyerekéről azt mondták lisztérzékeny, majd a Heim Pálban megnyugtatták őket, hogy nem azok. egy másik barátnőm kisfiát meg mindenféle allergiára kezelték és csak nagy sokára derült ki, hogy lisztérzékeny, amikor elvitték egy másik orvoshoz...


a tanácsom csak egyetlen mindenkinek: ha valami nem oké a kicsivel, menjen addig, míg ki nem derítik! ne hagyja rá a dokikra!

2009. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!