Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érezte már úgy hogy...

Más is érezte már úgy hogy nem jó anya és hogy nem való neki a gyerek nevelés?

Figyelt kérdés
Mikor el fogy a türelmem és sokat hisztizik a 8 hós lányom és nem akar enni,úgy érzem nem vagyok jó anya és nem való nekem a babázás.Nem érzem hogy szeretne a gyerekem.
2009. febr. 10. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nincs nagy összefüggés a dolgok közt:D Az evést ne erőltesd, de próbálkozz többfélével, majd rájössz, hogy mit szeret. Téged pedig biztosan szeret, ha játszol vele, ellátod, mosolyogsz rá stb. Sok türelmet és jó babázást!
2009. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt már így. Mikor én is rossz passzban vagyok akkor engem is idegesít minden. De utánna ha rám mosolyog kárpótol mindenért. Azért azt ne feledjük el, hogy nem könnyű a gyerek nevelés. Mindenhol nem tudsz toppon lenni. A gyerek, a férj, a háztartás stb.. És jó magad az utolsók között. Pedig előtte pont te voltál az első. Ehhez voltunk szokva. Most pedig a kis jövevény át formált mindent. Ehhez idő kell hogy az ember megszokja. Valamikor könnyű, valamikor nem. Hidd el másoknak is rettentő nehéz az egyensúlyt megtartani. És nem vagy rossz anya. Neked is lehet sz..r napod!
2009. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az evéssel engem is felbosszant. Néha egy falatot sem akar enni, és úgy kezdi, hogy kiveri a kanalat a kezemből, rá a ruhájára. Ilyenkor engem is jól felbosszant. Aztán meg sajnálom szegénykét, hogy ilyen rossz anyja van.

Biztos szeret, csak ők még nem tudják úgy kimutatni. Az én babámat pl. nem lehet puszilgatni, mert 'ne' felkiáltással eltol magától. Ez nem túl kedves, de ő még nem érti miért akarom folyton nyomorgatni.

Igen, sokszor én is érzem azt, hogy rossz anya vagyok. De gondolj bele, mi akartuk a gyereket, vállaltuk, hogy gondoskodunk róla, és szeretjük. Sok kisgyereknek ez nem adatik meg. Néha nekünk is lehet rossz napunk.

2009. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! az én fiam 4 hónapos. eddig a hasa fájt, most a foga jön. ráadásul rengeteget bukik.

tegnap már én is kiborultam, elfogyott a türelmem. negyedjére is átöltöztettem, ő bömbölt.

tudtam, hogy már ez a "csúcs", gyorsan elvittem anyuhoz és elmentem tornázni. levezettem a feszültséget, de iszonyú lelkiismeretfurdalásom volt...


ja és rémes háziasszony vagyok! amolyan mirelit-királyő. iszonyúan félek a hozzátáplálástól és a későbbi főzőcskétől. a picimnek a legjobbat akarom.. de az én képességeim... hát...

2009. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor lennénk rossz anyák, ha ezek a dolgok nem fordulnának meg a fejünkben.

Nekem az altatással viszi ki az agyam, nappal is, éjjel meg pláne...

De tagnap átestem a holtponton, és most nem zavar. Persze, hogy kiborulunk, persze hogy néha ramatynak érezzük magunkat, de valóban nem könnyű.

A lényeg, hogy neki csak mi vagyunk, csak ránk számíthat , és hidd el, ragaszkodik hozzád és szeret:-)

2009. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is éreztem már ilyent:(Máma épp kiakadtam,még férjem is.

A fiúnk bömbölve ébredt enni nem akart hisztizett,semmi nem tetszett neki.De ez olyan sírás,hogy zenget a ház ezt hallgatunk félnapon keresztül,mindegy volt neki fogjuk nem fogjuk ordít!Most nem akar enni már 1 hete csak befeszíti magát,és ordít.Már ezt múlt hónapba is eljátszotta 2 hétig tartott.Már úgy érzem nem bírom tovább...Most 3,5 hós!Mi lesz később?

2009. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat!
2009. febr. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!