Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi Body kell egy újszölött...

Mennyi Body kell egy újszölöttnek? 56-os méretre gondolok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat kaptam, de szerintem elég 5-10db.
2009. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sokan azt szokták mondani, hogy csak 4-5 db kell, de én ezzel nem értek eggyet. Nálunk kelett vagy 8-10, mert mindíg történt baleset, volt, hogy éjszaka is 2x vagy 3x öltöztünk és mosni sem értem rá mindennap. De nem kell mindnek 56-osnak lennie, ha kicsit nagyobb nem baj, gyorsan belenő majd a baba.
2009. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom most beteg,és az atibiotikum miatt hasmenése van,és bizony napi 2-3 body elfogy.Így alig elég a 12 db.

Amúgy mi is 8-10 bodyt használtunk mindegyik méretből eddig.

2009. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekunk 2-3 56os van és 7-8 62es.

nem tudom eleg lesz e, ha nem, maximum elzavarom az uram a Tescoba :D De szerintem olyan hamar nőnek, hogy két hétig fogja max használni az 56osokat, és ha azokat kinovi, ugyis veszek ujakat, és ha kell, akkor majd tobb nagyobbat veszek.

Nem tudom milyen lesz a napirendem, tudok e mosni egyaltalan minden nap, vagy csak minden masnap, szerintem attol is nagyban fugg.

2009. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem most 3 hetes a kislányom, és hát azt kell hogy mondjam hogy még mindíg 56 os méret kell és szerintem még 3 hétig marad is.

Ehhez képest is sok 56 os body-t vettem, szerintem elég 3 rövidújjú és 3 hosszú ujjú.

De persze hiába mond bárki is bármit ezt babája válogatja.

LEhet akkora babád lesz h 1-2 hét és 62 es kell....

Boldog babavárárst

2009. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem most 3 hetes a kislányom, és hát azt kell hogy mondjam hogy még mindíg 56 os méret kell és szerintem még 3 hétig marad is.

Ehhez képest is sok 56 os body-t vettem, szerintem elég 3 rövidújjú és 3 hosszú ujjú.

De persze hiába mond bárki is bármit ezt babája válogatja.

LEhet akkora babád lesz h 1-2 hét és 62 es kell....

Boldog babavárást

2009. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 62-essel kezdtük, akkora volt a babám. Attól is függ, hogy milyen évszakban születik, mert pl. párás időben nálunk vagy 3 nap mire megszáradnak a ruhák. Nyáron fél nap.

De az elején ha nem lesz segítséged nem nagyon lesz időd mosni, legalábbis nekem nem volt.

2009. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!