Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisfia szopi után nem...

4 hetes kisfia szopi után nem akar visszaaludni. Ti mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
Szopi után még kb. 2 órát fent van a babám. Néhány percig elhallgatja a zenélőt a kiságy felett aztán elkezd sírni. Ti mit csináltok a babátokkal? Fogjátok amíg el nem alszik?
2009. febr. 11. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell minden szopi után aludnia! Szerintem ne ringasd csak szórakoztasd. A lakás több pontjára vidd el és rakd le/tudd nézelödni/ Sokat beszélj hozzá vagy énekelj neki.Ha álmos lesz úgyis elalszik.Amúgy nekünk van pihenöszékünk ami nagyon hasznos mert abban viszem a babát mindenhová a lakásban ahol éppen vagyok.Ha vendégek jönnek akkor is abban viszem át a nappaliba igy legalább nincs folyton kézben.Abban aludni is szokott.Lehet hogy a te babádnak is kell a változatosság mert unatkozik.Minden jót! 14 hetes kislány anyukája
2009. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 7 hetes. Néha szinte azonnal elalszik, elaludt szopi után, de volt, hogy Ő is ennyi idősen már több órát is fent volt: nézegelődött, sírdogált, mert sajnos hasfájós, és sokszor nemcsak este, hanem napközben is. Néha felvettem, hasról hátára fektettem vagy épp fordítva. Többször próbálkoztam, hogy elaludna-e már, mikor látom rajta, hogy már tényleg nagyon álmos, nem veszem fel, mert pár perc sírás után elalszik, szinte altatja magát.
2009. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!