Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben a...

Mit csinálnátok a helyemben a baba fülbevalójával?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos,nemrég lett kifuratva a füle.

Kapott a párom anyujától egy nagyon szép fülbevalót,keresztelőre előre.Tegnap este kicseréltük a gyárit erre(amit furatásnál belőttek),de akkor láttam igazán hogy ez a fülbevaló neki nagy.Majd egy pár év múlva biztos jó lenne,de most nagynak látszik,mindig elforog.Olyan mintha 4 számmal nagyobb ruhát adnék rá.

A fülbevaló amúgy nagyon szép,de félek megbántódnak ha nem hordja a kislányom,viszont nem merek szólni sem,nem akarok sértődést,szerintetek hagyjam benne a fülébe?

Anyum szerint nem vészes,azért tűnik nagynak mert kicsi a fülcimpája és feljebb lett lőve a lyuk.


2009. febr. 11. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha feljebb van lőve a lyuk kevésbé kellene lógnia.

azért megsértődik anyósod mert pár évre félreteszed??akkor is ajándék és megáll. én láncot kaptam nagypapámtól, azt se tehették rögtön a nyakamba

vannak tök aranyos, kimondottan picibabának való fülik, ovális alakúak, elől kövekkel van kirakva

2009. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám benne, sztem gyereked érdekét kéne nézned, beleakad vmibe v belekap akkor majd kirátja, s megvágja fülét..majd megmondod neki h majd ha nagyobb lesz beteszed-sztem annyi
2009. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivenném... A kisebbik lányomnak egy évesen lett kilőve a füle. A gyógyfülbevaló utáni fülbevalója elveszett, és azóta is minden alkalommal csak a gond volt vele, ha másikat tettünk a fülébe: beakadt a ruhákba, elveszett az oviban stb. Így a sokadik fülbevaló már el van rakva, majd ha nagyobb lesz, akkor beletesszük, 6 éves lesz.
2009. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,igen ettől félek,mert amit kivettünk attól is az elején ha beakadt(pedig kicsi) ruhába pl hamar bevérzett a fülénél.
2009. febr. 11. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányomnak 6 hetes korában lövettük ki a fülét, 2 hósan tettük be az aranyat (klasszikus gyerekfülbevaló), ami szintén nagy egy kicsit, de semmilyen problémát nem okoz neki, nem kap bele, nem akad semmibe.

Szerintem benne hagyhatod, de te tudod, ha a kislányodat vagy téged nagyon zavar, akkor cseréld ki!


4 hós kislány anyukája

2009. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha feljebb a lyuk szerintem is kevésbé kellene nagynak tűnnie.

EGy nem megfeleő méretű fülbevaló akár veszélyes is lehet. Beleakada ruhájába, belekap a kis kezével és kiszakíthatja.

Dönts el melyik a fontos! Én finoman d ehatározottan megmondanám a nagyszülőknek ha nem akarnak fületlen unokát akkor nézzék el hogy csak 1 év múlva rakod be neki.. :)

2009. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!