Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne "szoruljon...

Mit tegyek, hogy ne "szoruljon" be a kiságyba?

Figyelt kérdés
Kisfiam minden éjjel annyit "utazik" a kiságyban, hogy néha beszorul keresztben. 80*120cm az ágy. Még csak 11 hónapos. Le nem köthetem, viszont ez sem állapot, hogy azért ébred fel, mert elakad valamelyik saroknál.
2009. febr. 11. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

állandó para.

1ik anyuka azt írta 1ik nap, h a járókában fogja altatni és tök igaza van...

2009. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be kéne szerezned egy olyan rácsvédőt, amelyik körbeéri az ágyat és jó széles. Esetleg kettőt, és a másikat az első fölé rögzíteni. Hátha beválik.
2009. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ekkora babák lerángatják a rácsvédőt..az én fiam ezt már 4hónaposan megtette,sőt játszott a zsinórjával,hogy bekapta..hátha lecsúszik mi....na nee..inkább vegyetek egy nagyobb kiságyat,másnem használtam..
2009. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 hós és állandóan leszedi a rácsvédőt...Sztem marad az utazóágyban altatás,ha ez igy megy tovább:) Ő is állandóan beszorul.
2009. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van rácsvédőnk... bár nem értem, hogy attól hogy nem szorulna be...

Ez eleve egy nagy kiságy, ennél nagyobbal nem nagyon találkoztam.

Van járókánk, de az valamivel kisebb,mint az ágy.

2009. febr. 12. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg,ha jól megfeszited a rácsvédőt,akkor nem tud kirúgni rajta...Amúgy ez hülyeség sztem,a miénk is pillanatok alatt leesik,ahogy egy nagyobbat rúg a baba,vagy ahogy korábban irtam,lefejti.(Utolsó voltam)
2009. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem az a gond, hogy kirúg a rácsvédőnél. Mert ott nem fér ki se keze, se lába. Hanem egyszerűen beszorul, mivel már hosszabb a babám, mint a kiságy keresztben:)

2009. febr. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!