Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a lusta szülők...

Szerintetek a lusta szülők vesznek magától hintázó hintát a gyereküknek?

Figyelt kérdés
Válogattunk az ilyen hinták között, egyszercsak odajött mellénk egy pár és a férfi epésen megjegyezte a nőnek, hogy csak a lusta szülők vesznek ilyen hintát, mert nem képesek ringatni a gyereküket. Ti hogy gondoljátok? (Aztán választottunk egyet, és nagyon tetszik a fiúnknak:))
2011. febr. 14. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez praktikum,nem kényelem.Egyébként meg a legöbb hinát (rugós,adamo,stb) magától is tudja hintáztani azzal,hogy mozog.Egész nap úgysincs benne a gyerek,ha már a lustaságról beszélünk.
2011. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudják, hogy kinek mennyi segítsége van a háztartásban, vagy esetleg ott van még egy pár eleven gyerek a kicsin kívül. Akinek egész nap csak a babájával kell foglalkozni, és helyette megfőznek, kitakarítanak, az ne vegyen ilyen hintát, hanem ringassa kézben egész nap.
2011. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet ezzel a kijelentéssel, sőt!!!!

Az én kisfiamnak is van és nagyon szeret benne üldögélni, hintázni, nézelődni. Ettől függetlenül nem tarom magam lusta szülőnek. Pláne, hogy ha ebben üldögél, tudom magammal vinni bárhová a lakásban (pl a konyhába, ha éppen főznöm kell), így a hintában biztonságban van (be van csatolva), pihen vagy játszik közben, lát engem stb. Nagyon praktikus dolognak tartom az ilyen pihenőszéket / kis hintát. És a lényeg, hogy a babának jó legyen benne!

Abszolút több funkciós. Kisfiam 7 hónapos, még nem tud önállóan ülni. Még nem vettem etetőszéket, így a ki hintában etetem. Erre a célra is megfelelő!

2011. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amúgy nekünk is volt ilyen, és szinte sosem kapcsoltam be ringatást, hanem magam hintáztattam, és ott ültem mellette, énekeltem neki. Ez miért lustaság?
2011. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lusta,de ha tehettem volna,akkor vettem volna neki.A szóban forgó "úriemberről" meg csak anyit,hogy biztosan nem volt hasfájós,fogfájós,soha nem alvó babája,akit napi 16 órában kell ringatni.
2011. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na egy férfi csak fogja be a száját!!Majd ha ő lesz egy babával a nap 24 órájában,aki esetleg még nyűgös,hasfájós,v csimpaszkodós,majd akkor papoljon!
2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... az indokokat már leírták előttem... :)
2011. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 14. 14:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Érdekes bácsi lehetett....

Erről csak annyit, hogy az én kisfiam embertelen hasfájós volt. Ordított, mint a sakál a kezemben is. Igen, a kezemben is. Ekkor végső elkeseredésemben vettünk neki egy Fisher Price bölcsőhintát. Na, ott nem ordított, napközben csak ott tudott aludni. Állítólag az olyan mozgást imitál, mint ami az anyaméhben volt. A két hónapos fiam imádta, és nekem is megváltás volt, mert az az egy meg tudta nyugtatni, amikor nagyon fájt a hasa... Amúgy sokszor voltam "féltékeny" a hintára, mert ott néha napján jobb volt neki, mint a kezemben. Felvette benne a magzati pózt, kezét lábát összehúzta, és vígan hintázott benne. Az egyik leghasznosabb dolog volt, amit vettünk a gyereknek....

2011. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kislányomnak volt sima ringatós pihenőszéke, bármikor beleraktam és én akartam hintáztatni üvöltött, sógornőméknek volt elektromos, mikor átmentünk szinte lemászott a kezemből hogy rakjam bele, imádott benne lenni.
2011. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!