Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen surun testapolozod a...

Milyen surun testapolozod a babad boret es milyen testapoloval? Es a babad korat is ha megirnad, koszi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári cremor aquosus testápolót használunk újszülött kortól, minden este a fürdés után, meg gyógyszertári fürdetőt, így nem száraz a bőrük. 1,5 és 3 éves gyerekek.
2011. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetővel fürdetem és nem testápolózom mert nem száraz a bőre!9 hós
2011. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától Gabi és Johnson fürdetővel fürdetem (felváltva, mikor melyik akad a kezembe a boltban), sosem kentem se olajjal, se testápolóval. Nagyon finom, puha bőre van a 16 hónapos fiamnak.
2011. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Akkor kenek a fiam bőrére testápolót, ha érzem, hogy száraz a bőre. Én Neogranormont használok. A fiam most 14 hónapos.
2012. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek a kérdésnek már én is próbáltam utána járni, mert egy darabig nem kentem őket, de aztán úgy döntöttem, hogy időnként (egy héten kb.háromszor) bekenem őket testápolóval. Általában Neogranormont használok. Kellemes az állaga és tetszik, hogy pumpás, mert nem tudják egyből szétlocsolni, viszont jutalomból egyet ők is nyomhatnak. 1 és 2 évesek.
2012. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!