Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gonson's baby testápolóval...

Edus83 kérdése:

Gonson's baby testápolóval kezdhetem kenni a testét 2 hós kicsimnek? Vagy még gyógyszertárit használjak? Annyira tetszik az illata. Vagy semmit nehogy alergiás legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a márka sok babát allergizál, szárít. Én azt javaslom neked, hogy fél éves koráig gyógyszertárival kend. Azzal teszed a legjobbat. Utána is csak óvatosan a testápolókkal, és abból még midig a gyógyszertárit használom. 9 hónapos a kislányom.
2010. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Harmoka válasza:
Én sem kenném, annak idején az én babám is kiütéseket kapott tőle, azt hittük bárányhimlő, de allergia volt. A doki azt mondta csak gyógyszertárit.
2010. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A johnsons a legrosszabb választás, a legtöbb baba allergiás rá. Szerintem felesleges bármilyen testápolóval kenni, én sem kentem soha, és gyönyörű bőre van. Kislányomnak 8 hónaposan próbáltam a fürdetőjét, tiszta hólyag lett tőle a bőre. A Gabitól semmi baja nem lett.
2010. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!!!!!!!!!!!!!!

Csak gyógyszertárival kend,mert allergia,ekcéma könnyen kialakulhat!

2010. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is használtam a bolti fürdetőket és testápolókat, de most 11 hónaposan visszatértem a gyógyszertárira mert nagyon tönkrement a bőre. 1 hét után végre újra csodaszép a bőre. Hiába szagtalan és nem habzik, de szerintem most még ezt használd, mert később már kenhetsz rá akármit semmi nem lesz jó és csúnya lesz a bőre. Én lefürdetem a hydrofiles fürdetővel és be is kenem vele utána
2010. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hú akkor én el használom.
2010. márc. 24. 10:16
 7/7 A kérdező kommentje:
ÉS NAGYON KÖSZÖNÖM ,MINDENKINEK.
2010. márc. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!