Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam még mindig...

6 hónapos kisfiam még mindig bandzsít. Főleg a fényképeken látszik. Vigyem el a szemészetre?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kancsal lesz?
2009. febr. 12. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap voltunk a gyerek orvosnál és mi is mondtuk hogy ketten is mondták hogy a jobb szeme befele áll. Azt monda hogy majd csak egy éves korában tudják a szemészeten megvizsgálni. De hátha nektek mást mondanak . 7hós baba
2009. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben egészen biztosan elvinném. Ha felesleges volt, akkor maximum elszúrtatok egy napot. Csak azért írom ezt, mert nekem van egy ismerősöm, akinek a lánya már 18 éves, és szegény kancsal. Ha az anyukája törődött volna vele, amikor még pici volt, akkor most gyönyörű szép nagylány lenne. Biztosan nagyon sok kellemetlen megjegyzést is kap ezért. Egyébként nem lehet, hogy csak a fényképezéskor kancsalít be? Esetleg a háziorvosnál/gyerekorvosnál rákérdezhetsz. Valószínűleg ő szólt volna, ha szerinte feltétlenül szemészhez kellene menni, de az anyukáknak szerintem akkor is sokkal éberebbnek kell lenniük, mert nem minden doki olyan lelkiismeretes, mint ahogy azt elvárnánk. A legjobbakat kívánom nektek.
2009. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most dobtam ki a felicitassal jött vmi babaszemészeti klinika reklámpaprí, sztem ha rákeresel akkor simán kidobja. Nehogy később mondják azt, hogy esetleg lehett volna rajta javítani, mert 1 éves koráig majdnem mindent helyre lehet tenni...
2009. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap elviszem megnézetem. Van egy gyerekkori barátnőm, aki kancsal, és gyerekkora óta látom, hallom, mit kell elviselnie szegénynek. (csúfolódás, megjegyzések...stb.) Remélem, hogy ha van is vmi gond, akkor az korrigálható. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 12. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ugyanez a problémánk,9 hónapos,jövő héten visszük szemészetre.Biztos ami biztos.
2009. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvinném, valahol azt olvastam, hogy egy éves koráig bandzsíthatnak a babát, de a fényképen nem látszódhat. Ha fényképeken is olyan a szeme, akkor gond lehet vele. Ezt valamelyik könyv alapján mondom, nem tapasztalat! Remélem nem lesz semmi gondotok:-)
2009. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!