Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyhatom sírni 5 hós...

Meddig hagyhatom sírni 5 hós kicsimet?

Figyelt kérdés
Ha felveszem csak jobban üvölt, fáradt de nem tud elaludni. Eddig egyedül elaludt, most olyan mintha kellene a sírás ahhoz, hogy elaludjon, lehetséges ez? Nincs baja, nem a foga. Meddig hagynátok sírni?
2009. febr. 14. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Az Én kislányom is 5 hónapos,nem igazán alszik el magától és szintén azt csinálja h sírdogál,nyüszög ha álmos,és az ölemben sincs el,nem tudom ott elaltani,akkor azt csinálom h beteszem az ágyikkójába,majd kicsit simizem v paskolom a popóját ,bekapja a kis újját és majd kimegyek,volt már h elaludt így nagy nehezen,bár többször vissza kellett mennem hozzá,de nem vettem kis és szépen elaludt,de volt h belelovallta magát a sírásba,addíg amíg nem sír nagyon és nem könnyezik addig kicsit szoktam hagyni had fárassza még magát(de tényleg scak pár perc)majd bemegyek és megint pass pass popó és elalszik v ha nem akkor kiveszem megvígazstalom és akkor alszik el mert már totál lefáradt!
2009. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém 10 hónapos, de sajnos mi is úgy alszunk el, hogy sír. Leteszem a kiságyba, mint az őrült rázendít. Mondom neki, hogy aludj szépen, ne félj itt vagyok a másik szobában. Beteszek neki egy relaxációs kazettát. Aztán kimegyek, kb 1 percen belül abbahagyja, úgyhogy tudom, hogy nekem műsor az egész. Aztán hallgatja a zenét és elalszik. Próbálj neki zenét betenni te is. De ha 2-3 percnél tovább sír, azért be szoktam menni hozzá.
2009. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy ő mindig vigasztalhatatlan. Nem számít felveszem-e. Ha bemegyek, nem is vesz észre, ki sem nyitja a szemét úgy üvölt. Köszi, megpróbálom a paskolósat azért.
2009. febr. 14. 21:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor zenélünk is, bár nem hiszem, hogy hallaná a saját sírásától. Lehet, hogy pár perc után szünetet tart, akkor talán fülel is kicsit...
2009. febr. 14. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!

Azenét mi is próbáltuk de én is úgy gondoltam h nem hallja a saját sírásától!De próba cseresznye,1 csomóan mondták nekem h bevállt azene!Hátha!De ha 2-3 alkalommal még nem vált be azért még kitartás mert lehet h a 4.alkalommal már ok lesz!

Hajrá anyukák!:-)

2009. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
SEMEDDIG!!! Ölbe, ringatás, dalolás, mese, evés, ivás, eggyüttalvás bármi de egy csecsemő egy percet sem sírhat!!! Oka MINDIG van rá!!!
2009. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel nem értek egyet, mert van h sírással zárja aki a külvilágot mert máshogy ő még nem tudja.

Ha épp ezért sír és rázendítesz egy dalra lehet hogy épp az ellenkezőjét éred el vele mert Ő már álomországba tart és kizökkented ebből.


A miénk nyöszörög úgy 3-5 percet és magától elalszik. Ha nem így van és torkaszakadtából üvölt ahogy írtad akkor bizony tényleg baja van.

Tudod nekünk mi a baja folyton: beszorult egy böfike.

Hiába böfizett kaja után. Az jóval étkezés után is jön neki és ha épp elalszik de beszorult, noymja apocakját akkor paskolom a hátát és szépen elalszik a vállamon.

Kivétel nélkül mindig a böfi a baj. Utána reggelig alszik, mint a tej.

2009. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is zenére alszanak el.Egyik 3éves,másik 7 hós.Nem sírnak,és nem is sírtak sosem az ágyukban.
2009. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, hogy zavarja, ha valamivel altatni próbálom, mintha az aktivitásom ébren tartaná, még jobban felháborodik. Persze folyamatosan nem sír sokat, bemegyek kap cumit-nagyon rövid szünet aztán újra rázendít. Böfiznie nem kell, azt mindig megpróbáljuk. Vállamra véve pedig még soha nem aludt el. Vízszintesen szeret lenni, a tartogatást éberen sem állja sokáig, nemhogy amikor aludna. Akaratos baba a születése óta, már a kórházban ő volt a leghangosabb. Legalább eseménydúsak a napjaink:)
2009. febr. 15. 10:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. febr. 15. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!