Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korától hagyhatom...

Hány hetes korától hagyhatom sírni?

Figyelt kérdés
10 hetes kislányom nem alszik el egyedül, és, ha leteszem kipattan a szeme és üvölt. Már semmit sem tudunk tőle csinálni. Már mindent kiprópáltunk, szó szerint és semmi sem működik. Már csak a sírni hagyás maradt. Van még egy kicsi gyermekem, akivel nem tudok foglalkozni, mert egész nap altatom. A kislányom még akkor is üvölt, ha kendőbe teszem, és leülnék vele hogy játszhassak a nagyobbal. Csak akkor hallgat, ha járkálok, van, hogy akkor sem. Egész nap altatok, mert, ha leteszem felkel. Egy roncs vagyok... :( Életem legkeményebb 10 hete volt ez. :(
2011. aug. 11. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem hagynam sirni, de ezt konnyen mondom, amikor csak egy 1 evesem van, te meg kimerult vagy. Nem tudsz segitseget kerni valakitol? El fog mulni ez az idoszak a kisebbnel, de valahogy ki kene tartanod. :-S
2011. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha sír azzal jelez valamit... Nem fáj valamilye? Vagy nem lehet, hogy nem lakott jól? Szopizik még vagy tápszert kap?
2011. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A sírással azt is jelezheti, hogy álmos, fáradt, de nem tud elaludni egyedül, ettől még inkább kivan és sír. Lehet, hogy meg kellene próbálod, akkor picit hagyni, időnként, hátha egy idő után elalszik, netán cumit újra és újra odaadni neki.
2011. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
első 3 hónap a legnehezebb, utána már kevesebbet fog sírni. Ne altasd szerintem. Majd alszik, ha álmos lesz. Intézd úgy, hogy lásson mindig, a nagyobb gyerekkel is ott játsszatok a közelében, legyen bébitornászója, forgó-zenélője. Nálunk a kicsi csak hason bírt elaludni és takaróba betekerve, mintha zimankó lenne. Sajnos túl kell élni, nálunk is rettenetes volt a kicsivel.
2011. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de miért akarod altatni? Alszik majd, ha álmos és akkor leteszed, nem fog felkelni. Én is ezt csináltam, az első 4 hétben, ringattam, járkáltam fel-alá, hogy aludjon. És nem!!

Amióta nem várom el, hogy aludjon, azóta elalszik magától. Nálunk így alakult. És nem ringatom pedig.

Csak velem van, köztünk van egész nap: ölben, autós hordozóban, hordozókendőben magamra kötve....és alszik amikor álmos.

2011. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem vált be a sírni hagyni módszer. És én nem is hiszek benne. Nekem nem 10 hét volt kemény, hanem több hónap! Naponta 2-3 szer aludt 20-25 perceket, amikor más gyereke órákat.+ hasfájás. Egyszer hagytam sírni, nem vált be. 1,5 órát nyomta ezerrel, 5 perc alvás, újra ordítás. Ettől függetlenül lehet, hogy van akinél bevált...
2011. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vannak babák akik nem alszanak el ha álmosak, hanem sírnak. ezekből lesznek azok a kisgyerekek akik szintén nem alszanak el csak úgy ha álmosak, hanem ha nem b iztosítjuk nekik a nyugalmat, iszonyúan felpörögnek.

sztem még tarts ki kicsit, és jobb lesz nemsokára. ne hagyd sírni semmiképp, soha, ezzel nagyon ártasz neki. tudom, hogy fárasztó meg ott a másik, de most erre van szüksége a kicsidnek. nálunk kb . 3 hónapos korig ment ez utána már gyorsan elaludt cicin, (én hagytam ott aludni ahol megszoptattam fekve az ágyon, és nem volt probléma.

most már 2,5 éves.

2011. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj tanácsot a homeopátia.info.hu oldalon. Nagyon hamar válaszolnak, van csecsemőorvos is. Egy próbát megérm, ha még nem próbáltad.
2011. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!