Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okai lehetnek a hasfájá...

Milyen okai lehetnek a hasfájásnak egy 4 hetes babánál?

Figyelt kérdés
Sokat sír,nem tud aludni csak 1,5-2 órákat. Nagyon nehéz megvigasztalni. Sajnos tápszeres és egyfolytában enni akar,de nem adhatok neki túl sok tápszert. :( Adtuk neki az infacolt,nem használt,most espumisant kap,de ez sem tűnik jónak (már 1 hete használjuk).
2009. febr. 15. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gripe Watert, 1 hónapos kortól adható hascsikarás elleni gyógyvíz. Nekünk használt. Szerintem abszolút normális ez a hasfájósdi, szinte minden gyereknél előfordul az első hetekben. A fiamnál 3 hónap után szűnt meg, a lányomnál szerencséseb voltam nála 1,5 hónapig tartott a hasfájós időszak. Kitartás!
2009. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem közül kettő hasfájós volt. A 3. most 8 hetes, nála még előfordul, az első lányom másfél hónapig szenvedett vele, méghozzá 6 hetes korától 3 hónapos koráig. Már azt hittük, hogy mi megúsztuk, de sajnos nem. Gondolj bele, nem csoda, ha fáj a hasuk, hiszen a pocakban nem volt gondjuk evésre, emésztésre, és most természetes valamilyen szinten, hogy megviseli őket. Nálunk csak az Infacol vált be, a Gripe water és a teák sem. Tornáztattuk, masszíroztuk, de csak ideig-óráig volt jó, legtöbbször az órákig tartó keserves sírást hallgattuk, sétálgattunk vele. Aztán 3 hónapos korában elmúlt.
2009. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megnyugtattatok! Már azt hittem beteg. Megpróbáljuk a gripe watert is,ha az sem használ,akkor kezdjük előről,az infacol-al. Köszönöm mégegyszer!
2009. febr. 15. 10:58
 4/6 A kérdező kommentje:
elölről :S bocs...
2009. febr. 15. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

CSupán annyi az okat, hogy 4 hetes. TAlán 2 hét mulva jobb lesz.

EGy csomó szer van, vagy használ vagy nem. Türelem.

Nekünk az FLP-s Aloe Vera activator jött be minden fájdalomra.

2009. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak 2 hetes kora óta fájt a pocija. Az infacol jó volt nekünk, és próbáltunk homeopátiás bogyót is. Nálunk mindkettő bevált, viszont a Gripe Water nem hatott. Szerintem ez babafüggő..
2009. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!