Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik? Nálatok is...

Miért nem alszik? Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés
Már napok óta a 9 hós kislányom elalszik 8-kor és 1 1/2-2 óránként felébred. Kap cicit( Másként nem tudom elaltatni, egyébként csak este vacsi után és éjjel kap cicit) majd vissza alszik. Mire én elaludnék újra fent van. Már napok óta 3-4 órát alszok. Napközben meg egy örökmozgó, állandóan foglkozni kell vele, néha alszik a babakcsiban 1-1 órát. Ilyen téren segítségem sincs. Néha úgy érzem összecsapnak a fejem fölött a hullámok. Seggítsetek, mert néha nagyon nem bírom! Rossz anya lennék?
2009. febr. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak találgatni lehet: ebben az éltekorban kezdődik a szeparációs félelem,az egyedülléttől,idegenektől való félelem. ha ez áll a háttérben,akkor sok türelem,idővel kinövi. lehet a foga is,hasa is, front is,alvászavar is (akkor neurológus). Kitartást! esetleg ne adj neki minden felkelésnél cicit és vezessetek be,ha eddig esetleg nem volt valamilyen elalvási ceremóniát. meséljetek neki
2009. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Az én gyerkőcöm 4 hós és nagyon keveset alszik!Alvás fóbiája van!Ha el tudom altatatni hatalmas ordítások árán Reggeltől estig 3 óra az sem egybe!Én már túltettem magam rajta.Zombi szindróma...nem is tudom hol a vége!Akármit írtak nem vált be semmi!

Nem vagy egyedül ha ez vigasztal!

2009. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN leszoktattam és minden renbe van.Mi is azt gondoltuk hogy sokat alszik délután igy nem álmos éjjel de amikkor leszoktattam a fentlétröl hirtelen már álmos is lett? Így volt a menet: este vacsi mesélés után be az ágyba (már nem rácsos ágy volt)szeretgetés után kimentem ,az ajtót nem csuktam rá. Hát ö ki mászot utánunk én szépen vissza tettem beszéltem neki de semmi jutalom puszi higadtan viselkedtem (persze izgultam).Persze sír. Ez így ment, éjjel is csak csitigadtam.Utána ugy modosítottam hogy délutáni alvásnál bent maradtam a szobába (1szobánk volt)én is aludtam az ágyamon ö a kicsi ágyon.Este is befordult a falfelé mi meg tévéztünk. Mi vagyunk a falka vezér . Kitartást.Nagyon jó alvó lett.
2009. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rossz szoktatás a probléma mindig. Töltsd le az Aludj jól gyermekem c. könyvet az Erzsébet'site oldalról, és még olvass utána a babaszoba.hu oldalon cikkek,témák-on belül az alvásról. sok okos dolog van ott, nekem is ezek segítettek. Angyal lett a 11 felkelésből.
2009. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!