Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek együtt aludni a...

Nem féltek együtt aludni a babával?

Figyelt kérdés
Én nem merek együtt aludni a babámmal napközben sem a mi ágyunkban mert puhább nehogy ne kapjon levegőt. Hason szeret aludni háton egyáltalán nem. Van légzésfigyelőnk is megnyugtat ha be van kapcsolva. De sokszor úgy vagyok jó lenne ha néha velem aludna. Anyukám is mesélte reggel megetettet és együtt aludtunk tovább. Neki nem voltak ilyen parái, igaz én a hátamon aludtam.
2009. máj. 19. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleinte én is féltem ettől. Mondjuk nem is akartam arra szoktatni, hogy az én ágyamban aludjon mindig. De nem is mertem volna, féltem, hogy ráfekszem, vagy a takaró csúszik rá, vagy a párnában fullad meg, vagy valami. Amikor már kúszni tudott, akkor mertem magam mellé venni reggel úgy, hogy utána még visszaalszik velem. Lehet annyira ezt se kellett volna, mert most másfél éves, és ahogy az idő haladt előre, egyre hamarabb ébredt, hogy átjönne, végül már éjfélkor sír, hogy hozzam át. Erről próbálom most leszoktatni.
2009. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. 6 hónapos a kislányom, a reggeli szoptatás után olyan jó lenne vele aludni,de engem is az nyugtat meg,ha a légzésfigyelőt bekapcsolom és az ágyában alszik tovább. Mikor múlik el ez a para? Én nappali alvásoknál is berakom az ágyába és bekapcsolom a bébiőrt.
2009. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi babánkat már kb. 2 hetes korában is magam mellé vettem néha. Sokszor bukik éjjel is álmában, így nyugodtabb vagyok, ha közel van hozzám. hajnalban a szopi után mindig ott alszik velem, apa akkor már elmegy dolgozni. Ma éjjel pl. végig köztünk aludt, így azért én se pihenem ki magam, sokszor felébredek arra is, ha nagyobbat szusszan. 2 hónapos, nem tudom ha nagypbb lesz akar-e majd a saját ágyában aludni, most még elalszik ott isegyedül. Szerintem ha elrakod mellőle a párnákat, nyugodtan aludhatsz vele együtt te is.
2009. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!