Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet főiskolát/egyetem...

Hogyan lehet főiskolát/egyetemet elvégezni 1-2 éves baba mellett?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem ősztől egy főiskola levelező szakára.Nagyon aggódok,hogy sikerülni fog-e tanulnom,órákra bejárnom a kisfiam mellett.Ráadásul szintén szeptembertől fog bölcsibe menni-félek a beszoktatástól is.Ja és dolgozni is akkor fogok visszamenni.Kicsit sok lesz ez így egyszerre.Valaki aki hasonló cipőben jár,adna ötleteket,ő hogyan csinálja?
2011. febr. 25. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én most fogok végezni az egyetemen. 9 hónapos a kisfiam. Hát, elég nehéz összeegyeztetni a sulit a babával, de szerencsére vannak olyan csop.társak akik segítenek és ellátnak jegyzetekkel amikor nem tudok bemenni. Amikor pedig megyek, mozgósítom a keresztszülőket, nagyszülőket. Szívesen jönnek. Szerintem neked is menni fog! Főleg ha felveszik a bölcsibe akkor már kicsit több szabadidőd lesz. A suliban meg próbálj valakivel összebarátkozni akiben megbízhatsz és aki segít neked, felhív ha van valami, odaadja a jegyzetét stb.
2011. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs a kifejezésért, de csak "segg" kérdése. Nekem két lányom van, két veszélyeztetett terhesség után, meg átkölötzötem az országon, ezért elhúzódott az iskola, most fogok diplomázni. Most kűzdök a két szakdoga megírásával. Azt látom hogy nappal esély sincs rá, hisz nem hagynak. Este, ha meg letettem őket, hulla fáradt vagyok, de máskor nem lehet írni. Így nem alszom ki magam, és egyre hullább vagyok. De legalább tudom, hogy vége lesz egyszer.

De mindez semmi, hogy államvizsgára hogy fogok tanulni, fogalmam sincs...

És én is most kezdek dolgozni 2 héten belül , lányok bölcsibe. A buszon elovlasok minden nap egy tételt, aztán valami lesz...

2011. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen! Lehet, hogy túl sok mindent vállaltál magadra. Munka, baba, tanulás... hajaj. Óriási felelősség, ugyanis, ha fáradt és feszült leszel, azt a gyerekek sínylik meg. Persze ha nagyon-nagyon fontos, hogy elvégezd a sulit, akkor csináld. Kérj segítséget a családodtól, barátnőidtől. Én munka mellett csináltam a harmadik diplomám (direkt a baba érkezése előtt) és még így is durva volt sokszor. Örülök, hogy most itthon vagyok a babámmal és minden energiám csak rá fordítom. Első diploma lesz, vagy van már tapasztalatod a vizsgaidőszakokról? Amúgy meg ha ügyes vagy, akkor sikerülni fog! A szüleim egyetemisták voltak, amikor a tesóm megszületett. A koleszban nőtt fel tesóm:) Ja, és apu dolgozott is mellette, hogy legyen miből élniük.
2011. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom én is most jelentkeztem fősulira levelezőn.9 hós babám van.
2011. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Hova, milyen szakra jelentkeztél?
2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sok sok családi segítséggel és nyugodt babával szerintem. Nekem egyik sincs...
2011. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!