Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első éjjel hatnia kellett...

Első éjjel hatnia kellett volna a Viburcol kúpnak?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan volt az éjszakánk, mint eddig. Sokan azt írták már első éjjel hat. Tényleg?
2011. febr. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem. Több nap kell mire kifejti a hatását, de nálunk nem volt hatásos. Abba is hagytam, mert drága és semmi értelme... Így magától megoldódott a dolog, mostmár szépen alszunk.
2011. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éjjel próbálkoztam vele. Az első - ugyanolyan - rossz éjszaka után még azt gondoltam, hogy biztos ez is előbb felerősíti a tüneteket, mint a homeopátiás szerek általában.

Aztán a 2. éjszaka is ugyanolyan rossz volt.

3. éjjel már nem próbálkoztam. Úgy tűnik nálunk nem vált be...

2011. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam. mi vált be? köszi
2011. febr. 25. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából semmi...

A várakozás! Ritkán adtam neki Nurofent, mikor már mi is teljesen kész voltunk. Nálunk egy hónapig tartott a neheze, ez alatt 3x kapott Nurofent. Attól jól aludt, de nem akartam gyógyszerrel tömni!

2011. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha a kaja rendben van és nem azért kel éjszaka, mert éhes. Akkor nem tudsz mit csinálni, majd ha kibújik a foga akkor jobban alszik. Addig ebbe bele kell törödni. Nurofent is adhatsz neki, Dentinoxszal is kenheted.... akkor is kel. Ez ilyen, kitartást!!!
2011. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem alapból gondjaim vannak a homeopátiával. Biztos azért, mert gyógyszerész vagyok, és tíz éb tapasztalatával az a véleményem, hogy a homeó egy nagy kamu. átverés. Szerintem ezért nem működött.
2011. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SZia, nekem remekül bevált. Végre megint alszunk éjszakánkánt!!! Alső két éjszaka nem volt hatása, sőt, talán rosszabb volt, de a harmadik éjszaka már jobb lett, és a 4. éjszaka óta igen jó lett a helyzet. Én csak ajánlani tudom. 9 hós a kisfam, és nagyon küszöttünk, amig ki nem próbáltam ezt. Semmi más nem hatott.
2013. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!