Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy baba ha "formás"?...

Milyen egy baba ha "formás"? Mire mondják? Ez jó? Vagy nem és az elfogadható kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Formás az a baba, amelyik nem túl kövér, nem túl sovány; nagyjából arányos a testfelépítése (bár ez úgy 1,5 éves kor körül kezd jobban látszani) Szóval dicséretnek számít:)
2011. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a formás, akire olyan jólesik ránézni, mert mindene olyan arányos, függetlenül a súlyától. Az én lányom vékony testalkatú, 20 hónaposan csak 10 kiló, de mégis mindenki azt mondja rá hogy formás és nem azt hogy sovány. Mert a lába is olyan kis formás meg úgy mindene a helyén van. Viszont ismerek egy fél éves kislányt, aki nem is annyira kövér, de óriási tokája van, amitől teljesen eltorzult az amúgy szép kis arca. Na őrá nem mondanám hogy formás, pedig nem is csúnya baba.
2011. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém meg nagyon izmos 1bként ,és a "vasgyúró" kategóriában van :))
2011. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is azt mondták,hogy formás,pedig inkább sonkás volt :)
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arányos, nem nagyfejű, nem hurkagyurka, de nem is madárcsontú.


Az én lányomra is sokszor mondják :) No meg hogy nagyon magas...hát a korához képest tényleg.

2011. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!