Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron miben szokás kihozni a...

Nyáron miben szokás kihozni a kórházból az újszülőttet? Akik nyáron szültek mit vittek be a kórházba a baba hazavitelekor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hosszúujjú body, 1 ujjatlan rugdalozó, 1 kiskardigán, 1 kissapka, 1 kiszokni, 1 textilpelus és egy vékony takaró.
2011. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én juliusban szültem :1rövid ujjú body 1hosszú ujjú rugi egy textil pelus és egy vékony takaró
2011. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Juniusban szültem pont azon a héten mikor az a nagy meleg volt.Rövidujjú body és egy pamut rugiban.A hordozora pedig egy pelust teritettem.Igaz hozzáteszem mi autóval kb. 5 perc alatt otthon voltunk a korházbol.

2011. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
juniusban szültem pont picit hűvösebb nap volt mikor mentünk haza, rövidujjú body, hosszú rugi, olyan kis vékony űrhajós sapika. meg volt kéznél egy takaró ha mégis fázna. de ez pont jó volt.
2011. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én június végén szültem, akkor iszonyú meleg volt. Egy body, egy napozó, zokni és vékony sapi volt a kisfiamon.
2011. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!