Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyes anyukák miért kapják be...

Egyes anyukák miért kapják be babájuk cumiját?

Figyelt kérdés
Én sosem kaptam be,még a kanalát sem szoktam.Szerintem undorító,a szájban sok baci van és én sem örülnék neki ha a dolgaimat nyalogatná valaki ,aztán meg a számba kerülne.
2009. febr. 16. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Pl.azért,hogy a cui ne kerüljön szöszösen a babaszájába.

esetleg leesett,és nincsen víz lemosni....

Ez felfogás kérde´se.

De eggyáltalán nem undorító dolog!!!!!

Az undorító dolgok nem ott kezdödnek amikor az anyuka bekapja a cumit,vagy a kanalat.

E`n is szoktam ritkán,de a babámnak még egyszer sem volt töle baja........

2009. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk nagy cumisták, de a kanalát bekapom. Együtt eszünk, máshogy nem akar. Mondjuk ha valaki közel áll hozzám én nem undorodom a nyálától. Apával pl rendszeresen csókolózunk is:)
2009. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert inkább anya-bacija, mint ki tudja milyen baci kerüljön a gyerek szájába.

Gondolom. Tudni, nem tudom, mert nincs cumink.

A kanállal kapcsolatban: én akkor szoktam bekapni a kanalát, ha még ösztökélni szeretném az evésre. Ha látom, hogy keveset evett, akkor elkezdem enni a kajáját, általában megkívánja ő is újra és eszik tovább.

Persze, hogy sok baci van a szájban, de a lehető legkevesebbre lehet azt redukálni megfelelő szájhigiéniával.

2009. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel akkor nyelves csókot is undorítónak találod??? A többiről már nem is beszélve... már bocs.
2009. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Van egy mondás: az első gyereknél anyuka fertőtleníti a cumit, ha leesik. A második gyereknél lenyalja, a harmadik gyereknél a kutya nyalja le :) Nem gondolom, hogy undorító, de természetesen ha Neked nem tetszik, akkor egyszerűen mosd le csapvízzel és kész!
2009. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked undorító akkor ne kapd be. Én inkább bekapom mint koszosan adjam neki oda. Kanalat szintés bekapom ha a helyzet úgy kívánja. Sőt, én a bacis számmal néha még meg is rágom a gyereknek a kajáját és úgy adom neki.
2009. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem attól, hogy bekapja az anyuka, és kihúzza a szuájából, még nem kerülnek le róla a bacik, sőt több kerül rá anyucitól... Tény, hogy a "bekapós " anyukák gyerekei edzettebbek lesznek, mint a fertőtlenítősöké. :) Egyébként engem sem visz rá a lélek, hogy bekapjam a babám cumiját. Ezért ven nálam mindig pótcumi, ha elmegyünk a csapközeli otthonból, 3 is, ha leesik az egyik, ott a másik. (és cumiláncot is használok.) :)
2009. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen alapon a szoptatás is undorító!

Szerintem egy anya-baba kapcsolatban nem nagyon van undorító dolog. Ha mégis, akkor azt hiszem valami nincs rendben abban a kapcsolatban!

2009. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is bekaptam a cumiját és ugy adtam oda habár csak kétszer mert nem cumizott mivel kezdö anya ként 2es cumit vettem ami nagy volt és mindig kiesett a szájából.Gondolom idegesitette és nem kellett neki többé.De nem is volt hisztis nem kellett cumi a szájába!Viszont vissza térve kérdésedre én azért kaptam be hogy ne a kosz meg a por meg szösz jusson a szájába!Sztem nem undoritó mivel anya baba kapcsolatba kell ennyi!A mai napig is (3éves most)add a csokiból na abba is beleharapok utána ö sztem ez normális!
2009. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat mindenkinek a sajat dolga, de en sem kapom be. inkabb elmosom. De en mar olyat is lattam, mikor a nagymama kapta be a gyerek cumijat egy kep erejeig. Annyit errol, hogy nalunk nem szokas.
2009. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!