Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akiknek a csecsemőjük...

Anyukák! Akiknek a csecsemőjük/babájuk átalussza az éjszakát, azoknak mikor és mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés
olyan jó lenne,ha eltudnám én is érni,hogy aludjon éjszaka,és ezért érdekene más babák napirendje..
2011. jún. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kislányom este 9-től reggel 7-8-ig alszik. Általában egyszer sem ébred fel éjjel. Nappal pedig ebéd után alszik másfél órát.
2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nap közben általában összesen olyan 4-5 órát alszik, aztán este 9-től reggel 6-ig. 3 hónapos.
2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kicsim 22 hós este 21.30-kor tesszük le aludni. 22.00 - 22.30 között általában elalszik. Apa későn ér haza, közösen vacsizunk, 20.00 körül pancsi, 20.45 körül kapja a tejcijét, addig mi Barátok közt-öt nézünk, közben ha végzett játszunk vele. Ő szerencsére nagyon jó alvó, kb. 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, apjára ütött, nagyon jó alvókájuk van mindkettőjüknek. Eddig összesen kb. 5 alkalmat tudok megszámolni, amikor éjjel felébredt, mert nem kapott levegőt, vagy nem jól helyezkedett. Reggel 8.30-9.00 között kel. Délelőtt jól lefárasztom a játszón, 13.00 körül ebéd, és 13.30 körül teszem le aludni. 1,5 órát minimum alszik, de nem ritka a 2,5 - 3 óra sem. Akárhogy alakul legkésőbb 17.00-kor felkeltem, hogy este időben elaludjon. Tényleg nagy szerencsénk van vele, akármilyen nyűgös is nappal, azért éjjel aludhatunk és új erővel vágunk neki a napnak.

Sok sikert az altatáshoz.

2011. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 12 hetes, este 9től reggel 6ig alszik,aztán 8tól 9 vagy fél 10ig,alszik egyet fél 1től fél 2ig'akkor keltem mert a nagyobbért el kell menni a suliba',utána 4től 5 vagy 6ig és este 9kor fekszik le.
2011. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon irigylek mindenkit,akiknek nyugodtak az éjszakái..!
2011. jún. 1. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hetes, éjszaka este 9-től vagy reggel 6-ig alszik, vagy egyszer 4 körül felkel. Napközben viszont csak 1 hosszabb alvása van délelőtt (kb 2 óra), van hogy ennyi az össz alvása napközben. Általában vannak még olyan lopott 1/4, fél órácskák.
2011. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hós a babám, éjjel 8-9 órát alszik egybe, napközben 3 kicsit, ami mondjuk 1-1,5 óra délelőtt, aztán délután, aztán koraeste, és aztán 10 körül még felkeltem szopizni, és 11től reggel 8ig alszik.
2011. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!