Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig tartanak a...

Hány hónapos korig tartanak a büfi-poci problémák?

Figyelt kérdés
Kislányom születése óta küszködünk ezzel, most három hónaposak leszünk. Mindent kipróbáltam már, ami javíthat a helyzeten, arra is nagyon figyelek, hogy mit eszem, mégis szinte minden étkezés sírással párosul, illetve utána órákig szenved (szenvedünk).
2009. febr. 16. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak 4 hósan múlt el,de minden baba másképp viseli,elvileg 3-4 hó körül elmúlik,de azért utána is majd figyelni kell,mit eszel,és ha hozzátáplálsz majd mindent az életkorának megfelelően-nekem azt mondta a dokinő,mert a lányom is nagyon érzékeny volt,nagy sírások voltak a hasfájás miatt,hogy ő egy kicsit rosszabbul viseli,érzékenyebb mint a többi baba,én sem hittem hogy ez elmúlik,de valóban elmúlt,ne aggódj véget ér,kitartás.Én sokat melegítettem a kicsim hasát,azt szerette,hasfájáskor.
2009. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!