Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nagy baj, hogy 15...

Olyan nagy baj, hogy 15 hónaposom mellett én még nem akarok éjszakára elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim, barátok részéről feltűnt mellékes megjegyzésekből, burkolt kérdésekből, hogy valószínűleg kibeszélés tárgya, hogy én még nem hagytam senkire a babámat és nem szoktam éjszakára kimaradni. Megjegyzem még szoptatom a kisfiam, együtt alszunk és tényleg nincs most igényem a bulikra, azért szültem 29 évesen, mert eddig "kiéltem" magam és ezt a gyorsan elrepülő 2 évet szeretném csak a kisfiamnak szentelni, ez most olyan botrányos???
2011. febr. 27. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 éves, és abszolute nem járok el bulizni, ha megyek valahova jön velem. Eddig 2x maradt anyukámnál, mikor én fogorvoshoz mentem.

Éjszakázni is 2 xoltam el, de akkor is azért mert 1. A legjobb, legrégibb barátnőmnek volt a lánybúcsúja, és az esküvője. A lánybúcsőnál is éjfélig maradtam csak. Az esküvőre meg vittem magammal, csak a búliba nem. Az unokatesom vigyázott rá 2 emelettel feljebb.

Nekem sincs amúgy igényem elmenni sehova, és még szoptatom is, tehát szüksége is van rám. Majd ha nagyobb lesz és nem szopizik biztos elmegyek prászor, de nem most még!

2011. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23hónapos elmult a kislányom,1szer voltam egy koncerten és egyszer vacsorázni a barátnőkkel.Még nekem sem hiányzik.Tudom azon járna az agyam egész végig minden rendeben van e otthon.
2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!